Sesiyle değil hamaratlığıyla gündem olan Melek Mosso, töz yoğurduğu anları takipçileriyle paylaştı

Aktif sesiyle serbest aynı hayran kitlesine vasıl kudretli hanende Ferişte Mosso, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla de adından kortej ettiriyor. Sesiyle civar planda olan Mosso, serencam adına gerçeklik yoğurduğu bir videosunu yayınladı.

“HAMARATLIK CARI VİDEOM”

Instagram 750 bin takipçisi mevcut Ferişte Mosso, 6 yıl öncesine ilişkin videosunu paylaşarak “Madem Denizli’ye gidiyorum, bu hamaratlık akan videomu sizinle paylaşayım dedim (6 yıl öncesi)Arkadaki ses anacığımın az dahi olsa kani becerdiğime” notunu ekledi. Mosso’nun paylaşımı kısa sürede toplumsal medyada ruzname olurken paylaşıma yorum ve zevk yağdı.

SOYADININ KULLANILMASINA İSYAN ETMİŞTİ

Ünlü hanende, eski dönüş da soyadının bir nice kişinin soyadını kullanarak mekan açmasına aksülamel göstermişti. Kendisine ait bir mekanın olmadığını söyleyerek duruma isyan fail Mosso, “Ihvan benim kafem, otelim, mobilyacım, çikolatacım…(böyle uzayıp gidiyor) Yok! Soyadımı takdirkâr adıma dükkan açıyor. Bu nitelik benim hoşuma de gitmiyor. Ulaşıp ‘soyadınızı çaldık ehehe’ diyenler bile var. Haddinden Fazla soran oluyor ondan yazayım dedim. Bire Bir dönme tıpkısı dükkanım olursa haberiniz tamam” demişti.

Share: