SELIM Partili Eroğlu: “Buharkent’teki projelerin takipçisi olacağım”

– SELIM Partili Eroğlu: ” Buharkent’teki projelerin takipçisi olacağım”

AYDIN – Tıpkısı dizi film mülakat üzere Entelektüel’a mevrut 23. çağ Afyonkarahisar Saylav, 60. Hükümette Mekân ve Orman Bakanlığı görevi ve 61. Hükümette Orman ve Su İşleri Bakanlığı görevlerini yürüten Prof.Dr. Veysel Eroğlu, Okumuş’daki ziyaretler amacıyla Buharkent’e geldi. Eroğlu burada yaptığı konuşmada ilçede yapılması düşünülen projelerin takipçisi olacağını kaydetti.

Buharkent Belediye Reisi Mehmet Erol’u makamında musahabe eden sakat bakan Prof.Dr.Veysel Eroğlu, Başkan Erol’a ilçeye yaptığı hizmetlerden etraf teşekkürname ederek başarılı yönetiminden ufuk övgüler yağdırdı. Projelerinin hayata geçirilmesinde nazik destek olan bozuk Vekil Eroğlu’na ziyaretlerinden âlem çokça teşekkürname eden Başbuğ Mehmet Erol, hizmet desteği aldığı projelerin yanında ilçeye yapılan yatırımların yer aldığı banak gerçekleştirdi. Vekil Eroğlu’na ayrıca ilçede yetişen ürünlerin vadi aldığı ödül sepeti sunuldu.

“Yükselen site Buharkent”

Belediye Reisi Mehmet Erol, göreve geldiği günden itibaren çok sayıda projeyi ilçeye kazandırdıklarını rapor ederek, “2014 yılında göreve geldiğimizden bu güne kadar hangi hezel verdiysek ziyadesiyle yaptık. Sayın Bakanımızın birlikte bindi verdiği haddinden fazla sayıda proje ile aşağılık bire bir kaymakamlık olmasına rağmen Buharkent, Aydın’üstelik ilkleri gerçekleştirdi. Yükselen kent Buharkent sloganı ile yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır diye çıktığımız bu bakım uğrunda destek veren herkesten Allah razı olsun” dedi.

“Buharkent’te dev hizmetler var”

Buharkent’te yapılan hizmetleri yakından izlem ettiğini tabir fail çarkıt Nazır Prof.Dr.Veysel Eroğlu, Komutan Mehmet Erol’dan övgüyle bayram ederek: “Sayın Cumhurbaşkanımız belediyelerin kullanacağı haklarını nüfuslarına kapalı kendisine hizmete dönüşmesi için büyükşehirlere gönderiliyor. Amma bu hakların Entelektüel Büyükşehir Belediyesi eliyle adil şekilde dağıtılmadığını görüyoruz. Buna karşın sabık 8 yılda Uray Başkanımız Mehmet Erol’un destansı hizmetler yaptığını görüyoruz. Kendisine ve ekibine çokça teşekkürname ediyorum. Başkanımız hizmet üzere çabalıyor ve bakım sevdalısı ayrımsız başkan. Bütün engellemelere karşın hizmet üretmeye bitmeme ediyor. Tığ de başkanımızın yanındayız. Kendisini hizmetlerinden yağlık benzeri kere daha teşekkürname ediyor ve bindi talebinde bulunduğu 4 projesinin birlikte takipçisi olacağımı ikna etmek istiyorum” dedi.

Share: