Saylav Tutdere ve Komutan Torunoğlu biraraya geldi

TBMM Riyaset Divanı Üyesi ve CHP Adıyaman Saylav Abdurrahman Tutdere, Adıyaman Tecim ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı İrfan Torunoğlu’nu ülfet ederek ‘anlı şanlı olsun’ dileklerini iletti.

CHP Milletvekili Abdurrahman Tutdere’ye İl Başkanı Burak Binzet, Minval kaymakamlık Başkanı Hüseyin Buluş ve yönetim kurulu üyeleri haremlik etti. Ziyarette ATSO Yönetim Kurulu üyesi Fatin Rüştü Mütehammil Turanlı üstelik hazır bulundu.

ATSO Başkanı İrfan Torunoğlu aracılığıyla karşılanan Mebus Tutdere, ATSO’nun şehir için koca benzeri sivil toplum kuruluşu olduğuna özen çekerek Komutan Torunoğlu’na ve dalavere kuruluna çalışmalarında başarılar diledi.

Tutdere, “Ticaret ve endüstri odası bir kentin kalkınması ve lokomotiflerin harekete geçirilmesi noktasında şanlı bir kurum olma özelliğini taşırken, özellikle ticaret erbaplarının dava ve sıkıntılarının yanında Adıyaman’a katma ayar katkı sağlayıcı firmaların önünü açılış noktasında oylumlu fariza üstlenmektedir. Bundan evvel olduğu gibi daha çok bile işbirliği ve diyalog içerisinde olacağız. Bu anlamda Adıyaman Tecim ve Uran Odası Başkanı İrfan Torunoğlu’na ve sedir üyelerine kandırıcı iyi olsun dileklerinde bulunuyorum. Umarım Adıyaman üzere domuzuna işlere imza atarlar” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti rapor fail ATSO Başkanı İrfan Torunoğlu ise, “Nazik ziyaretiniz zımnında sizlere ve tümen yönetimine teşekkürname ediyorum. Rastgele sektörden, potansiyelden ve bellek yapısından oluşan aktif bir ekiple yola çıktık. Divan ve Yönetim Kurulu üyelerimiz birbirinden değme insanlardan oluşuyor. Bu şehre bu ülkeye cebin sorumluluklarımız var. Ego ve arkadaşlarım çokça şey yapacağımıza inandığımız bu yolculuğa beraber çıktık. Üyelerimizin sorunlarının çözümü noktasında sizlerle işbirliği içerisinde olacağız” diye konuştu. – ADIYAMAN

Share: