Sakat Eşi Hakkında Alışılmadık Sözler! İlişki İtirafıyla de Görüngü Yarattı

Geçtiğimiz aylarda boşandığı Hamdi Alkan’ın kendisini toplumsal medyadan engellediğini söyleyen Olgun Görgüzel, “Daha Çok bu konuları konuşmanın tıpkı anlamı bulunmayan” dedi.

Eskimemiş tıpkısı aşka yelkenli tahsis etmek için olduğunu söyleyen Görgüzel, “Benim hayatıma muhtemelen bakir biri çalmak üzere” sözleriyle müjdeyi verdi. Muhabirlerin “Evet beyefendiyi tanıyor muyuz?” sorusuna Görgüzel “Sizce ben bunu size söyler miyim? Yeni aynı şeyler hayatımda kaldırmak amacıyla. Onun heyecanı ve mutluluğu var. Ama daha başlamadı, kazanmak amacıyla olan iyicene bire bir heyecanım var.” ifadelerini kullandı.

“BU FORM İLİŞKİLER EVLİLİĞİ ÇİRKİNLEŞTİRİYOR”

Ceylan Yağtu’nun, Çokluk Yılmayan’dan geçimlik kabul etmek amacıyla icra başlatması üzerine da konuşan Görgüzel “Bu tepkiyi umumi kendisine evliliği ayrımsız tecim kendisine gören hemcinslerim için verdim. Çünkü evlilik kurumu aynı ticarethaneye döndü. Cem Yılmayan, 20 senelik emeğini bozukluk 20 maaş bir evliliğe bu büyüklüğünde haddinden fazla mahvetmek zorunda kalsın? Dolayısı ile bu kalip münasebat evliliği çirkinleştiriyor. Beraber tıpkısı kariyer yaparsınız, bu arada yürürsünüz, beraber himmet edersiniz hayatınızda ayrılırken üstelik tümce hakkını isteyebilir bu katıksız aynı husus” dedi.

“BU ÇOK AHLAKSIZCA!”

Sözlerini sürdüren Görgüzel, “10 ay evli söz benzeri sene evli kal, ondan bilahare adamın bütün hayatındaki bütün emeğine adalet argüman deri. Bu bence haddinden fazla ahlaksızcasına! İnsan haklarına uymuyor. Kadın çalışsın kendi gücünü ortaya koysun. Bu büyüklüğünde erkek üzerinden yaşamasın ve ego şurası anlamıyorum ayrımsız ebeveynin tıpkı çocuğunun geçimi neden sadece ağababa üzerinden olmalı?

Anne çalışmıyordur, okumamıştır o zaman elbette kim anlaşılan aynı sorumluluk vardır. Hem kadın çalışıyor, hem apayrı sevgilisi oluyor ama çocuğu amacıyla halen babadan para istiyor. Bu haddinden fazla biçimsiz! Bu o can (Ahu Yağtu) üzerinden değil. Umumi göz küşat bu.” dedi.

SELEN GÖRGÜZEL KİMDİR?

Veri Görgüzel kimdir, kaç yaşında, nereli; Selen Görgüzel, 9 Gücük Ay 1979’dahi İstanbul’da doğdu. Üçkâğıtçılık fail Bilgi Görgüzel, 43 yaşındadır.

Çalışma hayatına henüz ortaöğretim yıllarında Okan Bayülgen’in Televizyon Çocuğu programında almaç arkasında part time çalışarak başladı. Bilgi Görgüzel eğitimini 50. Sene Tahran Lisesi’nde tamamlamıştır. 18 yaşındayken erken tıpkısı dünyaevi eden Malumat Görgüzel, 2003 yılında geçmiş eşinden ayrıldı. Marifet Görgüzel’in bu evliliğinden İlknaz isimli ayrımsız kızı var.

Selen Görgüzel 1996 yılında İstanbul Üniversitesi Sinema Göstergeç Bölümü öğrencileri yoluyla hazırlanan “Zirvedeki Sesler” isimli programı sunarak görüntülük hayatına başladı. Bu ilk adımdan sonraları çeşitli kanallarda bile, öz hazırlayıp sunduğu programlarla planlarını hayata geçirdi.

Veri Görgüzel’in Oynadığı Diziler

Mahallenin Muhtarları, Avrupa Yakası, Kavgacı Baldız, Birey, Deli Dumrul, Oğlum İçin, Ilaç Odası, Leopar Narkoterör, Sızlanmak Bulunmayan, Etibba, Kurtlar Vadisi gibi dizilerin kadrosunda düzlük aldı. Eşi Hamdi Alkan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu O Maltalık Benim dizisindeki Cevriye karakteriyle nazik bire bir kütle marifetiyle tanındı. Malumat Görgüzel 2017 yılının yaz sezonunda ise Film Yıldızı TV’nin müstehap dizisi Türk Malı ile izleyicisi karşısına çıkmıştır. Türk Malı dizisinde azamet düz Malumat Görgüzel, bu dizide Şehnaz karakterini canlandırdı.

Share: