Reşat Erdoğan, mahalle buluşmalarına devam ediyor

Üstün Erdoğan Vakfı Mütevelli Yıldız Bilimi Başkanı Reşat Erdoğan, mahalle gezilerini layenkati sürdürüyor. Mahalle sakinlerinin daveti üstüne Malatya Yeşiltepe semtinde kâin Fatih ve Yeşilkaynak mahallelerini konuşma fail Reşat Erdoğan mahallelilerle aynı müddet sohbet etti.

Reşat Erdoğan, vatandaşların konuşu gravite kabilinden gâh şikayetleri konusunda yaptığı konuşmada, kısık süreçlerin biteceğini, bu sürecin ilişki, kardeşlik ve el birliği ile atlatılacağına inandığını tabir ederek, ” Süreç tahakküm ve boğunuk. Hiçbir dava sonsuza büyüklüğünde sürmez. Yeter ki, angajman, beraberlik ve dayanışmayı sağlayalım. Bu baskı günlerde geride kalacak inşallah ” şeklinde konuştu.

Bu arada, mahalle sakinleri, bu sene sivrisinek başta gelmek üzere mahallelerinde ciddi bir haşere olduğunu, ilaçlamanın dar olduğunu bile rapor ettiler.

40 öğrenciye kırtasiye ve çanta dürü

Diğer yandan, Erdoğan, Sevgili Ocakları marifetiyle başlatılan ” Hasis kalplerin büyük hayallerine düş oluyoruz ” kampanyasına, şuana kadar ki yer büyük desteği vererek, 40 öğrenciye kırtasiye ve çanta bergüzar etti.

Faik Erdoğan Vakfı Mütevelli Gök Bilimi Başkanı Reşat Erdoğan, herkesin imkanlar kadar yardım yapması gerektiğini rapor ederek, ” Yetişek bizim üzere arz başta mevrut önceliğimiz. Bu konuda duyarlı olmamız geçişsiz. Üstün Erdoğan Vakfı adına, eğitime katkı üzere çokça sayıda öğrenciye burs veriyoruz. Bu kampanyayı başlatan Sorun Ocaklarını kutluyorum” dedi. – MALATYA

Share: