Reeder yeni çokbilmiş cep telefonu modeli “S19 Max Pro”yu TEKNOFEST’te tanıtıyor

Türkiye merkezli teknoloji firması Reeder, evcil istihsal yeni benzer çokbilmiş el telefonu “S19 Max Pro”yu TEKNOFEST KARADENİZ’de tanıtıyor.

Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı (T3 Vakfı) ile Endüstri ve Teknoloji Bakanlığının yürütücülüğünde planlı TEKNOFEST KARADENİZ, Samsun Çarşamba Havalimanı’nda gerçekleştiriliyor.

Yerli düşüncesiz el telefonu ve tablet bilgisayar firması Reeder, Samsun’daki fabrikasında üretilen ürünlerini TEKNOFEST’te beğeniye sunuyor.

Reeder iç kalite taharri ve bakı uzmanı Zihin Tafsilatlı, AA muhabirine, evcil istihsal “S19 Max Pro” cihazlarının tanıtımını 19 Mayıs’ta yaptıkları söyledi.

Cihazın ustalık detaylarından bahseden Detaylı, “Cihazda, 6 GB RAM, 256 MB dahili depolama alanı, SD kurnaz ve koşa sim bilgili desteği bulunmakta. Civar tarafında 16, üst tarafında ise 48 megapiksellik azrail sunuyoruz.” dedi.

İnsan kaynakları uzmanı Ata Ayberk Tolun ise firmalarının 2010 yılından bu yana Samsun merkezli yerine tamamen yerli teknolojik aletler ürettiklerini dile getirdi.

Yakın zamanda televizyon üretimine başlayacaklarını anlatan Tolun, “Standımıza haddinden fazla sayıda ziyaretçi geliyor. İlgiden memnunuz. Gelişigüzel dönme ziyaretçiler arasında çekiliş yapıp kazananlara teknolojik ürünlerimizden ödül ediyoruz.” diyerek konuştu.Share: