Oteller yılbaşına amade

Yılbaşı gecesini ılık havada dinlence ile çitmek isteyenler, Veli ve Akdeniz’deki otellerde rezervasyon yaptırıyor.

Turistler yılbaşı seçeneklerini, münhal havada devir geçirebilecekleri, ılık Iye ve Akdeniz sahillerinden yana kullanıyor. Turizmcilerin, özellikle çok türlü hizmetler ile sezonu 12 aya çıkartmayı başardığı Bodrum’da, bu sene otellerin yılbaşı gecesi amacıyla rezervasyonlarında doluluk yaşanıyor.

Bodrum’da ara ayında yaz devam ediyor

Yeni yıl kutlamalarına son bir hafta kala, Iye’deki birçok otel ve resort şimdiden doldu. Turistler, hele Bodrum’üstelik, dimdik dirim, detoks, spa merkezi ve kaplıca turizmi üzere bünyesinde çok kapsamlı hizmetler sunan wellness otellerine iri rabıta gösteriyor. Bodrum Gümüşlük’te düzlük alan Sianji Wellbeing Resort Kurucusu Recai Şarap yılbaşı programları üzere turistlerin Bodrum’a ilgisinden bahsetti. Çakırdoğan, “Yılbaşında turistler Bodrum’u tercih ediyor zira Bodrum’da mabeyin ayında yaz hala bitmeme ediyor. Çekicilik çağ açtığında 20 derecelerde, devir olmadığında ise 16 derecelerde. Çokça ılıman benzeri iklim var. Bir zamanda dahi tabii oksijeni sunma bereketli toprak Bodrum. Gizemci iki kıvrım mimarisi ve barlar sokağı ile yıl süresince burada enerjik ayrımsız yaşam var” dedi.

Yılbaşı tatilini otellerin detoks programları ile birleştiriyorlar

Yılbaşını Bodrum’üstelik kutlulamak isteyenler, tıpkı zamanda otellerin detoks ve zayıflama programlarından da faydalanıyor. Bodrum’daki wellness otellerinin yılbaşı programları karşı vukuf veren Şarap, “Turistler, yılbaşı programlarını Bodrum’daki otellerin detoks ve zayıflama programları ile birleştiriyor. Bizim uluslararası 7 yıldız ödüllü, sağlıklı yaşam konseptine erbap Gümüşlük’teki otelimiz Sianji Wellbeing Resort’ta şimdiden yeni yıl gecesi rezervasyonlarımız yarı yarıya doldu. Yılbaşı rezervasyonları yaptıranlar, bir zamanda hafta sonu tatili ve detoks ya üstelik zayıflama programlarını birlikte istiyor. Bire Bir dahi otelimizde haddinden fazla değerli bir akarca suyumuz var Bodrum’da, kaplıcada mıhlı yaşam kürleri kabul etmek isteyen gösterişli benzeri müşteri kitlesi var. Şu anki ayırtma taleplerine göre, yılbaşında doluluk yaşayacağımızı anlayış ediyorum” diye konuştu.

Bodrum’daki otellerin çoğunluğunda yılbaşı rezervasyonları minimum 2-3 dolaşma namına akseptans ediliyor. Bodrum’bile, yılbaşı gecesi menüleri kâh otellerde 2 bin-3 bin 500 TL arasında ama daha makul restoranlarda 1000 TL’ye kadar iniyor. Turizmciler, Bodrum’de herkese göre bir yılbaşı kutlamasının mümkün olduğunu belirtti.

Yılbaşında Bodrum manzarasına karşı piyano, saksafon ve gitar dinletisi

Bodrum’birlikte kaplıca turizmini başlatarak, bölgede sezonun 12 taban çıkmasına büyük yardım sağlayıcı, Gümüşlük’teki Sianji Wellbeing Resort, 2023 yılına girerken misafirlerine Akdeniz ve Avrupa mutfağından özel ayrımsız seçki ile ensesi kalın aynı yılbaşı menüsü hazırladı. Yılbaşı programı akşamüzeri piyano dinletisi ile başlayacak. Arkası Sıra müzisyenlerin saksafon ve gitar yöre programı ile bitmeme ederek, misafirlerini kullanılmamış yılın geçmiş saatlerine kadar Baia Orkestrası’nın etken parçaları ile eğlendirecek. Sianji, Gümüşlük sahilinin misilsiz manzarasında, mesafe ayının ılık ve temiz Bodrum havasında misafirlerine hem ahenktar ayrımsız yılbaşı gecesi hazırladı. Konuklar yeni sene kutlamasının beraberinde otelin bünyesindeki bilcümle şümullü detoks, zinde yaşam ve wellness hizmetlerinden da yararlanacak. – MUĞLA

Share: