Öğrencilerin fikirli kara tahta isteğine ilgisiz kalmadılar

Gaziantep Valisi Davut Gül, Büyükşehir Belediye Reisi Fatma Delice ve Nizip Şehremini Mehmet Soluk, Üniversiteye tedbir kurslarına katılan öğrencilerin fikirli tahta isteğine ilgisiz kalmadı.

Bir sekans temaslarda mevcut olmak amacıyla Nizip ilçesini görüşme eden Gaziantep Valisi Davut Gül ve Büyükşehir Belediye Reisi Fatma Şahin, mülakat kapsamında Nizip Belediyesi’nin aile sahipliğinde planlı üniversiteye tedarik kurslarında eğitim bilimi düz öğrencilerle benzeri araya geldi.

Ziyaret sırasında öğrencilerin beyinli yazboz tahtası talebinde bulunmaları konusunda Vali Gül, “Bizler sizler için varız sizin sunma gani şartlarda terbiye almanız için hangi gerekiyorsa yapmaya hazırız. İstemiş olduğunuz akil tahtaların ikisini valiliğimiz diğerlerini dahi Büyükşehir ve Nizip Belediyemiz karşılayacaktır. Şimdiden okşayıcı olsun, sükse sizden destek bizden.” dedi.

Öğrencilerde memnuniyetlerini dile getirerek Gaziantep Valisi Davut Gül, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Mecnunca ve Nizip Belediye Başkanı Mehmet Solgun’ya teşekkürname etti.

Share: