Niğde Şehremini Özdemir: “Hedefimiz Şampiyonluk”

ENES CAN ÖZMEN

Türkiye Uçan Top Federasyonu 2. liginde savaş eden Niğde Uray spor Eş Voleybol Takımı, Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir’i görüşme etti. Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, “Bizim hedefimiz ve amacımız Niğde’deki geçlerimize eş geçmek onları spora özendirmek ve keskin alışkanlıklardan elbette bunların çok şiddetli olmasına bile icap bulunmayan tabletten bilgisayardan değişik ortamlardan ırak tutabilirsek ne mutlu. İnşallah bunu de yapıyoruz başarıyoruz. Arkadaşlarda çokça içtenlikle çalışıyorlar ego bilcümle Belediyespor camiasına de teşekkürname ediyorum” dedi.

Türkiye Uçan Top Federasyonu 2. liginde mücadele eden Niğde Belediyespor Avrat Uçan Top akımı Niğde Belediye Reisi Emrah Özdemir’i konuşma etti.

Niğde Şehremini Emrah Özdemir, “Hedefimiz şampiyona. Geçen yıl 3. olmuştuk. İlk yılımız olmasına rağmen şişman tıpkısı başarıydı deminden bu yıl inşallah şampiyon olacağız zaten sporcularımızda kani durumda beceri kadromuz kani durumda” dedi.

“BU SENE İNŞALLAH ŞAMPİYON OLACAĞIZ”

Niğde Şehremini Emrah Özdemir şunları söyledi:

“Voleybolcu kızlarımızla birlikteydik. Mevsim başlayacak inşallah hazırlıklara başladılar. Bu yıl 10’lu gruptayız, ikinci ligdeyiz ama inşallah hedefimiz şampiyonluk. Güzeşte sene 3. olmuştuk. İlk yılımız olmasına rağmen şişman bire bir başarıydı deminden bu yıl inşallah şampiyon olacağız doğrusu sporcularımızda kani durumda ustalık kadromuz kani durumda. Bizler da alelhusus avrat voleybol takımına fazlalık yapıyoruz, yapmakta istiyoruz. Siktirici kız çocuklarımızı spora haydi istiyoruz. Bu voleybol takımını kurarken dahi arz balaban hedeflerimizden biri bile buydu. Şu anki takımımızda da Niğde’mizden çocuklarımız var zir yapıdan sürekli çocuklarımızın yetişiyor ve ana takıma çıkıyor. Vakit Kaybetmeden voleybolda da değil mânialı basket takımımız var, ayak topu takımımız var. Bir Nice spor dalında sporcularımızı Niğde Belediyespor çatısı altına topladık. Bizim hedefimiz ve amacımız Niğde’deki geçlerimize eş geçmek onları spora özendirmek ve dokunaklı alışkanlıklardan elbette bunların haddinden fazla keder olmasına bile lüzumlu bulunmayan tabletten bilgisayardan ayrımlı ortamlardan uzak tutabilirsek ne bahtiyar. İnşallah bunu dahi yapıyoruz başarıyoruz. Arkadaşlarda çok içten çalışıyorlar ben bilcümle Belediyespor camiasına üstelik teşekkürname ediyorum.”Share: