Mebus Devir, Eskipazar’ın 6 köyünde vatandaşlarla görüştü

DOĞRU Öğür Karabük Milletvekili Niyazi Güneş, ‘Yüz Yüze 100 gün’ programı çerçevesinde yaptığı ziyaretleri Eskipazar ilçesindeki 6 köyde devam ettirdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla başlatılan ‘Yüz Yüze 100 Gün’ programları çerçevesinde Mebus Niyazi Güneş ziyaretlerini Eskipazar ilçesinde sürdürdü.

İl Umumi Heyet Üyesi Nurullah Ilgi, İlçe Başkanı Mürtefi Ünal, İl Umumi Divan üyesi Sunay Kıran ve kuruluş üyeleri ile gelişigüzel Rahat, Hamamlı, Doğlacık, Çandırlar, Davulcular ve Topçalı köylerini gezen Çağ vatandaşların irade ve sorunlarını yerinde dinledi.

AK Tümen teşkilatı olarak ulaşılmadık yurttaş bırakmayacaklarını belirten Güneş, ziyaretlerini geceli gündüzlü sürdüreceklerini ve Karabük ve Türkiye için çalışmalarına bitmeme edeceklerini söyledi.

Ruz, “Millete hizmet yolunda ‘Durmak Bulunmayan Yola Devam’ şiarıyla Eskipazar’dayız. Hemşerilerimizi dinledik, eli nimetli bereketli arkadaşça ettik, taleplerini sıcaklıkölçer ettik. Ziyaret ettiğimiz ilçe ve köylerimizde yunak karşılamaları, misafirperverlikleri, karı sahipliği için zer köy halkımıza ve eşsiz DÜRÜST teşkilatımıza teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. – KARABÜK

Share: