Malatya’da diş hastanesinin emek saatleri uzatıldı

Malatya’birlikte, Şehit Mehmet Kılınç Munsap ve Diş Sağlığı Hastanesi 5 Ilkgüz itibariyle hafta arası seçme zaman 17.00-20.00 saatleri arasında da poliklinik hizmeti vermeye başlayacak.

İl Keyif Müdürü Dr. Erhan Sağlam, yaptığı yazılı açıklamada, İl Esenlik Müdürlüğüne vabeste Martir Mehmet Kılınç Dudak ve Diş Sağlığı Hastanesi’nin 71 vahit ve 5 ameliyathanesi ile bakım verdiğini belirtti.

Hafta içi 09.00-16.00 saatleri arası termin ile vatandaşlara poliklinik hizmeti sunan hastanenin, vatandaşlara henüz aşkın bakım vereceğini nâkil Katı, şöyle bitmeme etti:

“Müdürlüğümüzün ve şifahane yönetimimizin yapmış olduğu icraat sonucunda diş poliklinik hizmetlerinden halkımızın elan aşkın yararlanması üzere 5 Eylül 2022 Pazartesi gününden itibaren, hafta arası değme dönme saat 17.00-20.00 arası, 20 diş hekimimizin katılımıyla emek dışı poliklinik hizmeti vermeye başlayacaktır.”

Iş dışı saatlerde diş polikliniklerden hizmet ahzetmek isteyenler mhrs.gov.tr ve Alo 182 Merkezi Doktor Termin Sistemini kullanarak randevu oluşturabilecek.

Share: