Kütahya’da uçan top turnuvası

Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü personeli arasındaki dostluğun pekişmesi, dayanışmanın arttırılması ve çalışanların sağlıklı bir hayat sürdürmelerine katkı icat etmek üzere planlı voleybol turnuvası başladı.

Kütahya Orman Kesim Müdürlüğü ve 7 Orman İşletme Müdürlüğü takımlarının katılımı ile düzenlenen uçan top turnuvası Kullanılmamış Sınırlı Spor Salonunda başladı.

Orman Toprak Ehrami Spor, Altıntaş Ladin Orman Spor, Tavşanlı Çınar Orman Spor, Emet Ihlamur Orman Spor, Simav Eynal Orman Spor, Gediz Ardıç Orman Spor, Domaniç Meşe Orman Spor ve Kütahya Arkalıksız Orman Spor takımları turnuva boyunca böke olabilmek yerine müthiş savaş edecek.

Turnuvanın sportmence ve dostluğun kazandığı bir kodifikasyon olmasını talep eden Kütahya Orman Nahiye Müdürlüğü yetkilileri, turnuvaya katılan parçalanmamış takımlara başarılar dileyerek, etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkürlerini ilettiler.

Voleybol Turnuvası Encümen Başkanlığını Kütahya Orman Toprak Müdür Yardımcısı Mustafa Arpacı’nın yaptığı, Tertip Komitesi Üyeliklerinde ise Erkan Gülmez, Yokluk Öztürk, Sinem Aşevi ve Mehmet Derin’in meydan aldığı Kütahya Orman Kesim Müdürlüğü Uçan Top Turnuvası iki kol halinde oynanacak ve 4 Meyan 2022 tarihine kadar devam edecek.

Düzenlenen turnuvanın renkli görüntülere ve birbirinden fırtınalı mücadelelere sahne olması bekleniyor. – KÜTAHYA

Share: