Kütahya’da KPSS’ye giren cinayet şüphelisi, sınav çıkışı yakalandı

Kütahya’da Alipaşa Mahallesi Hamza Güneri Sokak’ta, bu sabah erken saatlerde kaldırımda bir kişinin yarı sarih şekilde yattığını gören mahalle bekçileri durumu polise bildirdi. İhbar konusunda olay namına sağlık ve polis güçleri ekipleri sevk edildi. Esenlik ekipleri yerde yatan ve vücudunda darp izleri olan kişinin hayatını kaybettiğini belirledi.

CANSIZ VÜCUT ARAÇLA BIRAKILMIŞ

Olayın aydınlatılması amacıyla harekete geçen Kıya Sektör Amirliği ekipleri, çevredeki güvenlik kamerası görüntülerinden ölen kişinin Ekrem Yiğit olduğunu ve araçla getirilerek, bırakıldığını tespit etti.

KPSS ÇIKIŞI YAKALANDI

Polis, şüphelilerin M.Y. (38), B.B. (29) ve B.K. (29) olduğunu saptadı. M.Y. ve B.B. Tavşanlı ilçesine merbut Balıköy’deki ormanda yakalanarak gözaltına makbuz. Sair aynasız B.K. ise Kütahya Küçük Asya İmam Hatip Lisesi’nde KPSS ortaöğretim sınavından çıkışta yakalandı.

3 keleş esenlik kontrollerinin peşi sıra Kütahya Güven Müdürlüğü’ne götürüldü. Ölen, Ekrem Kahraman’in elan geçmiş yaralama ve maden istimal suçlarından kaydı bulunduğu öğrenildi. Anket sürüyor.

Share: