Kütahya’da darülfünun öğrencilerine aynı indirim elan

Kütahya Belediyesi, yapmış olduğu protokollerle İkamet Kart sahibi darülfünun öğrencilerine ve belediye çalışanlarına bindi olmaya devam ediyor. Serencam olarak Kütahya Belediyesi ile Mert Açacak ile protokol imzalandı.

İkamet Kurnaz sahibi üniversite öğrencileri ve Kütahya Belediyesi çalışanları amacıyla Kişi Açacak ile indirim protokolü imzalandı. Kütahya Belediyesi ile Koca Açacak arasında imzalanan tören düzeni ile gelişigüzel yüzdelik 20 oranında iskonto, İkamet Bilgili sahibi darülfünun öğrencileri ve Kütahya Belediyesi çalışanları üzere uygulanacak.

Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık protokolle ait yaptığı konuşmada, “Bugün şehrimizin kızıl esnaflarından benzeri esnafımız henüz Kütahya Belediyesi çalışanlarına, belediyemize sınırlanmış Simpaş A.Ş. ve Kasaba A.Ş. ile Özel Asayiş Personel A.Ş. çalışanlarına, tıpkı zamanda İkamet Kart sahibi üniversite öğrencilerimize Mert Anahtar’ın sunmuş olduğu hizmetlerden yüzdelik 20 oranında indirimden yararlanmayı öngören protokolle bu hizmeti yüklemek üzere belediyemize geldiler. Protokolümüzü imzaladık. Çalışanlarımıza ve İkamet Anaç sahibi öğrencilerimize berceste ve uğurlu olsun diyorum. Bu özveriyi gösteren değerli Kişi Anahtar şirketi sahibi Süleyman Maraşlı’ya ve çalışanlarına teşekkürname ediyorum” ifadelerini kullandı.

Bay Açacak şirketi sahibi Süleyman Maraşlı, “Bu güzellikleri Kütahya’ya kazandırdığınız amacıyla sizlere çokça teşekkürname ediyorum” dedi. – KÜTAHYA

Share: