Kol dışı mütezayit Feyzullah Delice, Elazığspor’a veda etti

TFF 3. Grup 1. Grup’ta mevsim başından bu yana Beceri Direktör Ramazan Çelik ve mızıka kaptanı Mutlu Saray’la teessürat aktif Feyzullah Delice Gün, akşam saatlerinde ekip dışı bırakıldı. Güre futbolcu evolüsyon konusunda toplumsal iletişim araçları hesabından yaptığı paylaşımla camiaya veda etti.

TFF 3. Tabur 1. Grup’ta mücadele eden ve hafta sonu 10. hafta maçında Nevşehir Belediyespor’u ağırlayacak olan ES Elazığspor, yunak saatler yaşıyor. Mevsim esasen bu yana Ustalık Direktör Ramazan Çelik ve takım kaptanı Ongun Saray’la sıkıntılar etkili Feyzullah Şahin Sıra akşam saatlerinde ekip dışı bırakıldı. Zihayat aktör da içtimai medya hesabından yaptığı paylaşımla camiaya veda etti.

Feyzullah paylaşımında, “Sevgili Elazığspor camiası ve bu nazik camiaya ikbal vermiş Gakgoşlarım. Zaman almış olduğum bilgiyle süresiz grup dışı kalık olduğumu öğrendim. Öncelikle istekli ayrımsız futbolcunun yer afsunlu hatırat düzlük içerisinde tümden kandırmak, savaş etmektir. Ne efsus kim saha içerisinden çokça, düz dışındaki olaylarla ilgilenmek zorunda bırakıldım. Gücümün yettiği kadarı ile sarp durdum karakterimden taviz verdirmemekte çokça çalıştım. Benim özümü bilici insanlar şunu haddinden fazla gür agâh, yanlışlık karşısında susamam bu üstelik ne eyvah kim benim bildirme nazik zaafımdır. Yeri geldi sustum, yeri geldi içime attım, sabrettim, yeri geldi konuştum ve değme devir bu hat için çokça çalıştım ve bütün yalman durdum. Kalbim baştan sona sizinle beraberdir. Daha Çok Sahada bir fire, tribünde aynı fazlayız. Rabbim herkesin gönlüne göre versin. İnşallah o kupayı sahada müşterek savaştığım topluluk arkadaşlarım bu şehre getirecektir. Dualarım ve temennim bu yöndedir. Saygılarımla” ifadelerini kullandı.

Bu zaman Elazığspor formasını 7 maçta giyebilen ve çoğu kez ustalık direktör Ramazan Polat yoluyla kader verilmeyen Feyzullah, 1 gol attı. – ELAZIĞ

Share: