“Kocama hizmet etmem” diyen Esra Sönmezer’den haddinden fazla konuşulacak akak çıkışı: Benzeri yatakta uyumam

Gökay Kalaycıoğlu’nun sunumuyla Haberler.com’un YouTube kanalında yayınlanan Malumat Bahane programının bu haftaki konuğu aktör ve sunucu Esra Sönmezer oldu. Adlı beniâdem, yıllar önceki yaşadığı ihaneti ve evlilikteki kırmızı çizgilerini anlattı.

“ERKEĞE HİZMET EDEN BİR KADIN OLMAM”

Evleneceği kişiye aşındırmak yapmayacağını belirten Sönmezer, “Dünyaevi düşünmüyorum ama gitgide evlenirsem asla aynı erkeğe hizmet eden, önüne kemirmek koyan benzeri avrat olamam. Bire Bir erkek benden bunu beklemesin. Ne yapılacağı beni ilgilendirmiyor. Uygulayım Bilimi gelişti aynı telefonla dışarıdan kemirmek geliyor. Ocak yemeği işleyen aynı yerle anlaşırız 2 günde 1 getirir. Ego çalışan tıpkı insanım, işim yok de adama mı bakacağım. Bulunmayan çamaşır yıka, yer sil, sırça sil falanca dahi pardon? Niye evleniyorum ego? Hizmetkar tutmak için evlenmiyorum. Adam beni arayıp aşındırmak siparişi falanca vermesin. Zıkkım yesin. Ego aşçılık okumadım kimse kusura bakmasın. Yemek kardeş kardeş yapılan ayrımsız molekül benim içimde yok” şeklinde konuştu.

“ARKADAŞIMA GİDERKEN YOLDA ALDATILDIĞIMI GÖRDÜM”

Sönmezer “Hızlı tıpkısı eş mısın?” sorusu konusunda “Bilmiyorum, yer kayran değişiyor. Aldatılmayı affetmem. Biri beni aldatırsa ego de onu aldatırım. Aldattım üstelik… Önceki ayrımsız ilişkimde beni aldatan sevgilimi öç amacıyla aldattım. Ayvaz arkadaşımın yakındaki erkeklerle görüşmem, telefonunu üstelik almam. Beni ararlarsa dahi kaba konuşurum. Öyle ahlaksızlıklarım yoktur. Aldatıldığımı tıpkı restoranda gördüm. Onları mekanda bastım. Arkadaşım giderken yolda tesadüfen gördüm onları. Masadaki ispirto şişesini alıp duvara fırlatmıştım. O dönüş her husus bitti. Henüz sonradan dümbelek dönmeye çalıştı orada benzeri proses yaşadım ve bu benim arz iri pişmanlığımdır. Bire Bir elan da hakeza bire bir veriş yaşamadım” ifadelerini kullandı.

“KİMSEYLE UYUMAM, EŞİMİN GAZ ÇIKARMASI DA TİKSİNÇ GELİYOR”

Adlı beşer “Kimseyle tıpkı yatakta uyumadığın akla yatkın mu?” sorusuna konusunda üstelik sözlerine şöyle bitmeme etti: “Tamam, uyumuyorum genelde. Bu karşımdaki erkeği sevmediğim için değil. Ben haddinden fazla rahatına soysuz ve yatağının ortasında uyur biriyim. Uykum gelmediğinde tezkere okurum, telefondan baziçe oynarım ve sağa sola çokça dönerim. Hem yanımdaki insana sayrılık yüklemek istemiyorum hem üstelik biri yanımda uyuduğu devir hoşur huzursuz oluyorum. Bence çoğu evliliğin bitme nedeni bile benzeri yatağı paylaşma tıpkısı lavaboyu örtmek. Aynı noktadan bilahare amor bitip tabiiyet başladığı zaman karşındaki insanın seçkin şeyine mangır oluyorsun. Eşim yanımda doğal gaz çıkartırsa huzursuz olurum. Bunlar alımlı çalımlı şeyler değil. Bunlar tiksinç geliyor. Cinselliğime da güvenmiyorum. Çokça bol bire bir hayat arkadaşıyım ve eğlenceliydim amma belli çizgilerim var.”

Esra Sönmezer’den “Minimum ücretli biriyle evlenir misin?” sorusuna özen çeken cevap: Onu kabul ettiysem rastgele şeyin bire bir bedeli var

Share: