Kişmiri yollarında durum

Karaca yollarının imal, hizmet ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde vahim gidilmesi, trafik belen ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

Karayolları Umumi Müdürlüğünün yol durumu bültenine bakarak, Rum Otoyolu’nun Gölyaka- Düzce kavşakları 4-6. kilometrelerinde üstyapı onarım çalışmaları yapılıyor. Bu nedenle otoyolun İstanbul istikameti trafiğe kapatılarak, muvasala özge istikametten iki taraflı sağlanıyor.

TEMA Otoyolu’nun Hendek-Gümüşova kavşaklarındaki üstyapı restorasyon çalışmaları zımnında 21.00-07.00 saatlerinde seçkin iki istikamet kesimler halinde trafiğe kapatılarak, ulaşıma değişik istikametlerden iki taraflı müsaade verilecek.

Ankara-Pozantı Otoyolu’nun Pozantı Şimal-Pozantı Cenup kavşakları 4-6. kilometrelerindeki Çakıt-8 viyadüğünde genleşme derzlerinin bakım ve tamir çalışmaları yapılıyor. Bu sebeple otoyolun Ankara istikameti trafiğe kapatılarak, erişim kontrollü gerçekleştiriliyor.

Ankara- Niğde Otoyolu Kırşehir angajman yolunun 1-2. kilometrelerindeki imal çalışması nedeniyle erişim bölünmüş yolun bire bir bölümünden iki cepheli bitmeme ediyor.

Gümüşova-Düzce- Bolu yolunun 20-22. kilometrelerinde üstyapı tamirat çalışmaları zımnında İstanbul-Düzce istikameti trafiğe kapatılarak, erişim değişik istikametten iki yönlü sürdürülüyor.

Beyşehir-Seydişehir yolunun 9-13 ve 22-31. kilometrelerindeki yapım çalışmaları sebebiyle ulaşım mukassem yolun benzeri bölümünden iki taraflı gerçekleştiriliyor.

Sakarya- Bilecik yolunun 47-51. kilometrelerinde üstyapı bakım ve tamir çalışmaları yapılıyor. Bu nedenle ulaşıma Sakarya istikametinden iki cepheli cevaz veriliyor.

Kastamonu-Ilgaz- Çankırı yolunun 71. kilometresindeki Ilgaz 15 Orak Ayı İstiklal Tüneli’nin hizmet, onarım ve temizlik çalışmaları dolayısıyla saat 18.00’e kadar Kastamonu-Çankırı istikametindeki esen tüpte muvasala biricik şeritten sağlanacak.

Hopa-Borçka- Artvin yolunun 47-65. kilometrelerindeki 10 tünelde yapılacak neşelilik-elektronik sistemi hizmet ve tamirat çalışması cihetiyle 16 Eylül’e büyüklüğünde 08.00-17.00 saatlerinde ulaşıma tek şeritten kontrollü müsaade verilecek.

Fethiye- Söğüt yolunun 0-9. kilometrelerindeki sathi istila çalışmaları zımnında sürücülerin gidiş geliş meni ve işaretçilerine özen etmeleri gerekiyor.

Share: