Kırklareli’nden bodur gelişmemiş

Pınarhisar’da yağmur suyu altyapı çalışmaları sürüyor.

Belediye Başkanı İhsan Talay, çalışmaları izleme ederek incelemede bulundu.

Talay, gazetecilere yaptığı açıklamada, bilgelik işleri müdürlüğü ekiplerinin yağmursuyu hattı çalışmalarını süratle yürüttüğünü belirtti.

Ekiplerin cansiparane çalıştığını tabir eden Talay, yağmursuyu hattının yüzdelik 98 seviyesinde tamamlandığını kaydetti.

Hattın tamamlandığı alanlarda ızgaralamaların yapıldığını nâkil Talay, Pınarhisar üzere var güçleriyle çalıştıklarını söyledi.

Belediye hizmetleri anlatıldı

Ara Sınav Belediye Başkanı Ercan Özalp, 41 mahiye bakım sürecinde yapılan çalışmaları vatandaşlara anlattı.

Uray parkında gerçekleştirilen toplantıda konuşan Özalp, vatandaşlara genişlik bereketli hizmeti sunmak üzere mütemadi çalıştıklarını söyledi.

Altyapı ve üstyapıdaki çalışmalarla ilçenin çehresinin değiştiğini rapor fail Özalp, çalışmalara destek veren herkese teşekkürname etti.

Daha birlikte sunturlu hizmetleri faaliyete kılmak amacıyla mücadele ettiklerini anlatan Özalp, “İlçemiz amacıyla çok henüz sunturlu günlerde aynı araya geleceğiz. Toplantımıza katılan herkese çokça teşekkürname ediyorum. Evire Çevire ilçemiz Vize amacıyla elimizden ne geliyorsa yapacağız. Hep birlikte daha nice başarılara imza atacağımızı afişe etmek istiyorum.” diye niteleyerek konuştu.

Özalp, daha sonra tamamlanan ve devam fail projeler karşı vatandaşları bilgilendirdi.

Share: