Kayseri’de İkinci Umum Pazarında Bir Vandöz: “Erdoğan’a Gönderin Görsün. Burası Kayseri. Yurttaş Hangi Hallere Düştü”

CHP Kayseri Saylav Okkalı Ark, Kayseri’nin Tepebaşı ilçesine bağlı Eskişehir Bağları Mahallesi’nde kurulan bit pazarını mülakat ederek, vatandaşlarla kardeşçe etti. İkinci umum pazarında bir vandöz, “Erdoğan’a gönderin bakın burası Kayseri, aşağıyı gördünüz mü, kalabalığı? Burası Kayseri, muhafazakar site. Ne oluyor burada… Yurttaş bu hallere düştü” dedi.

CHP Kayseri Saylav Kilolu Sıska, Kayseri’nin Tepebaşı ilçesine vabeste Eskişehir Bağları Mahallesi’nde kurulan filo pazarını musahabe ederek, vatandaşlarla dostça etti.

“DÜŞÜNCE VERENLER SABAHIN 7’SİNDE İKİNCİ AHALI AYAKKABU ALIYOR AMMA GÖRÜŞ ALANLAR SICAK YATAKLARINDA YATIYOR”

Sabahın er saatlerinde pazara her an yoğunluğu kameraya çeken Kuru, “Bura Eskişehir Bağları. AKP’nin en çok fikir aldığı, Suriyeli mültecilerin genişlik haddinden fazla yaşadığı düzlük. Bugün veriş ve saat sabahın 7’si. Burada vatandaşlarımız ikinci el pabuç, ikinci el uzaklaştırmak ve ikinci ahali mutfak eşyası alıyor. Yurttaş mutfaktaki bardağını, tavasını dahi satıyor. Kalabalığı görüyorsunuz. Vatandaş mutfağındaki bardağını, tavasını üstelik satıyor. İşte görüş verenler sabahın 7’sinde ikinci umum ayakkabı alıyor amma fikir alanlar sıcak yataklarında yatıyor” diye konuştu.

“ERDOĞAN’A GÖNDERİN GÖRSÜN BURASI KAYSERİ”

Arık’ın cazibe yaptığını gören ikinci ahali giysi satan bire bir vatandaş, “Erdoğan’a gönderin bakın burası Kayseri, aşağıyı gördünüz mü, kalabalığı? Burası Kayseri, muhafazakar site. Ne oluyor burada… Yurttaş bu hallere düştü” dedi.Share: