Kars 36 Spor para aktarımı çalışmalarına başladı

Kars 36 Spor Kulüp Başkanı Yasin Maraba, aktarma çalışmalarına başladıklarını belirtti.

Bir çokça sporcusuyla yollarını ayıran yeşil beyazlı kol, alıntı çalışmalarını inceden inceye sürdürüyor. 2’nci devir öncesi bir çok futbolcuyla görüşen dümen anlaşmaya vardıkları sporcuları kamuoyuyla gücük sürede paylaşacak.

Kars 36 Spor’un liyakatli olması amacıyla ellerini değil gövdelerini taşın altına koyduklarını anlatım eden Kars 36 Spor Pakt Başkanı Yasin Fellah, “Nakil çalışmalarımız şişman titizlik ve gizlilikle devam etmektedir. Şişman Kars 36 Spor taraftarı bilsin kim şuanda tam hile adına yemeden içmeden yapılacak transferlere odaklanılmış tıpkısı süreç başlamıştır” dedi.

Maraba, “Anlaşmaya vardığımız transferler sunma kısa sürede açıklanacaktır. Kars’ın ve Kars 36 Spor’un sunma dolgunca şekilde piyes edileceğinden kimsenin şüphesi olmasın. Amacımız yemeden içmeden ligde tevakkuf etmek değil zirveye revan yolculuğumuzun başlangıcıdır” diye niteleyerek konuştu.

Öte yandan transfer çalışmalarını titizlikle yürüteç yeşil beyazlı ekipte, erek 2’inci devir karşılaşmalarında başarılı sonuçlar elde ederek, Kars 36 Spor’u türe ettiği yere çekmek. – KARS

Share: