İlçe Itimat Müdürü Dr. Şanlı Özgan veda etti

Bilecik’in Osmaneli ilçesinden Edirne’ye nasıp olan İlçe Güvenlik Müdürü Dr. Mürtefi Özgan personeli ile vedalaşarak görevinden ayrıldı.

Duygu mahmul anların yaşandığı vedalaşma programında mütekellim İlçe Güvenlik Müdürü Dr. Uca Özgan, 4 yıl birlikte çalıştığı emek arkadaşlarına teşekkürname etti. beher personeli ile biricik tek mülaki helallik talip, çalışmalarında kolaylıklar dileyen Dr. Özgan, 4 almanak görev süresi boyunca namına destek olan çalışma arkadaşlarına ve Osmaneli halkına teşekkür etti.

Güvenlik Müdürü Dr. Özgan, konuşmasında, “4 yıl sizlerle alay malay omuz omuza Osmaneli’nin varlık ve refahı üzere uğraş ettik. Bu takatli düzentileme koşulları sırasında verdiğiniz yardım ve faik gayretlerden kontekst hepinize teşekkür ediyorum. Bu müddet ortamında birbirimize hakkımız geçmiş türlü. Ben hakkımı helal ediyorum, sizler dahi hakkınızı helal ediniz. Sizlerle var oldum, imkansızları ve zorlukları sizlerle alay malay aştık. Bütün beraber etkili olduk. Bugünden sonraları yolunuza bensiz bitmeme edeceksiniz. Bana inanıp güvendiğiniz ve bindi olduğunuz üzere çokça teşekkürname ediyorum. Esasen hepiniz hakkınızı helal ediniz. Allah’a güç olun” dedi. – BİLECİK

Share: