Ilbay Çelik: “Sunu ongun hizmeti sunmanın gayreti içindeyiz”

Altıntaş ilçesi Çayırbaşı Köyü’nde karye ve mahalle muhtarlarıyla benzeri araya mevrut Kütahya Valisi Ulvi Çelik, ellerindeki kaynakları aktif ve artağan kullanarak genişlik gani hizmeti sunmanın gayreti içre olduklarını rapor etti.

Ilbay Ulvi Polat, Altıntaş kaymakamlık programı çerçevesinde karye ve mahalle muhtarlarıyla Çayırbaşı Köyü’nde yapılan İstişare Toplantısı’nda tıpkısı araya geldi. Toplantıda 35 karye ve 5 muhtar ihtiyaçlarını, taleplerini ve vatandaşların memnuniyetini Vali Büyük Polat’e iletti.

Talep ve ihtiyaçları not düzlük Vali Polat, sorunların imkanlar dahilinde çözümünü istedi. Kendisine gıcırı bükme rica ve ihtiyaçlarla ilgilendiren gurur müdürlerine istek verdi.

Ilbay Polat, “Elimizdeki kaynakları etken ve artağan kullanarak en gani hizmeti sunmanın gayretindeyiz. Tanrı kontak ve beraberliğimizi sonsuz kılsın” dedi.

Toplantıya Ilbay Ulvi Çelik, Kaymakam Hüseyin Bozoğlan, Şehremini Arif Teke, İl Umumi Meclisi Başkanı Musa Yılmayan, ilgili hava müdürleri ile karye ve mahalle muhtarları katıldı. – KÜTAHYA

Share: