İl Güvenlik Müdürü Yığılmış, “Uyuşturucuya rate tolerans”

Yozgat’a atanarak İl Itimat Müdürlüğü görevine başlayan Kenan Şaban Yığılmış, bağımlılıkla mücadelenin önemine değinerek uyuşturucu ile mücadeleye muvaffakiyetsiz tolerans anlayışıyla çalışmalarını sürdüreceklerini söyledi.

Rize Polis Güçleri Terbiye Merkezi Müdürlüğü görevinden Yozgat’a atanarak İl Emniyet Müdürlüğü görevine başlayan Kenan Şaban Baygın, Yozgat’ta basın mensuplarıyla buluştu. Polis Evi Toplumsal Tesislerinde düzenlenen toplantıda kentte görev eden matbuat mensuplarıyla tanışan Dökülmüş, Yozgat’ta fariza yapmaktan mutluluk duyduğunu söyledi.

Yozgat halkının vatını, milletini muhip rastgele zaman devletinin yanında olduğunu rapor fail Yığılmış, kentte sağlık ve güveni daha yukarılara öğütmek için itimat personelleriyle çalışacaklarını belirtti.

Dökülmüş, hele uyuşturucu ve bağımlılıkla mücadelede ödün vermeyeceklerini söyleyerek, “Okullarda bağımlılıkla uğraş eğitimleri düzenleyeceğiz. ‘En gür narkotik polisi, ana’, projesini babalar üzere de uygulayacağız. Eğitimlere, anne, ata ve öğretmenleri dahil edeceğiz. Hep alay malay bağımlılıkla savaşım edeceğiz.” dedi.

Gazetecilerin bulundukları bölgenin, gözü ve kulağı olduğunu tamlayan İl Emniyet Müdürü Dökülmüş, halkın akıllıca bilgilendirilmesinde gazetecilere cesim görevlerin düştüğünü anlatım etti. – YOZGAT

Share: