Gülşen’in yılbaşında nerede olacağı ortaya imdi! Alacağı misil uç uçuklattı

30 Nisan 2022’da verdiği bire bir konserde imam hatiplilerle ilgili sözlerinden periferi ‘halkı amaç ve düşmanlığa alenen tahrik etme’ suçlamasıyla ikinci defa hakim karşısına çıkan Gülşen’in davası 1 Mart 2023’e ertelendi. Ertelenme sonrası Gülşen sahnelere gene döndü.

ESPİRİSİ RUZNAME OLDU

Konser esnasında hayranlarına “Aranızda emniyetten kimse var mı? Ona bakarak dikkatli konuşayım” dedi. Gülşen’in bu esprisi ise kendisini dinlemeye mevrut herkesi güldürürken o anlar sosyal medyada de ruzname oldu.

İZMİR’DE TAYF ALACAK

Öte yandan sahnelere esasen dönen Gülşen, yılbaşında İzmir’bile tıpkısı konser düzenleyecek. Gülşen’in yılbaşı konseri amacıyla 5 milyon TL alacağı bilgisi de paylaşıldı.

GÜLŞEN’İN DAVASI

İmam hatiplilere müteveccih sözleri nedeniyle başlatılan sormaca kapsamında tutuklanan şarkıcı Gülşen, Bakırköy Karı Sadık Ukubet İnfaz Kurumuna tasdik edilmişti. Delik girişinde bekleyen akrabaları ve arkadaşları Gülşen’i alkışlarla cezaevine gönderilmişti.

Savcılık “Halkı garaz ve düşmanlığa tahrik veya tenzil” suçundan resen sormaca başlattı. Gülşen, üzerine başlatılan soruşturma kapsamında polis ile mevcutlu olarak Çağlayan’bile mevcut İstanbul Doğruluk Sarayı’na getirildi. Gülşen’in savcılığa verdiği ifadenin arkası sıra çıkarıldığı gözetleyici hakimlikçe tutuklanmasına değişmeyen verilmişti.

Share: