Galatasaray’ın hocası Okan Buruk’tan aktarma sözleri: Icardi ve Kaan Ayhan ile görüşmeler sürüyor

Süper Lig’in 5. haftasında Galatasaray, sahasında Gaziantep FK’yi 2-1 yenmiş etti. Soluk-kırmızılıların ustalık direktörü Okan Ekşimsi karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulunurken, Icardi ve Kaan Ayhan transferine dahi değindi.

“GÖRÜŞMELER SÜRÜYOR”

Okan Ekşimsi transferler amacıyla yaptığı açıklamada, “Mauro Icardi ve Kaan Ayhan ile görüşmeler sürüyor Ihtimal 1-2 dirilik henüz katabilirsek bittabi ki rakiplik düşünmek istiyoruz. Sacha Boey ya de şu zaman oynayan oyuncularımızdan rastgele biriyle yollarımızı ayırmayacağız.” ifadelerini kullandı.

Okan Ekşimsi’un açıklamaları şöyle:

“YARGICI HADDINDEN FAZLA IZDIRAP BİR KARŞILAŞMA YÖNETTİ”

“Yaşar Kemal Hayırlı çokça elem aynı maç yönetti. Haddizatında pazartesi gecesi tek maç. İnsanlar domuzuna bire bir maç bağlı olmak istiyor. Benzeri defa bu büyüklüğünde çokça sıra geçirilmesi ve buna izin verilmesi… Hakem çokça zehir bir karşilaşma yönetti. Bu büyüklüğünde oyunu yavaşlatma, bu kadar müsaade ita. Burada Günay’ı suçlamıyorum. Burada maçın hakeminin bunu yönetmesi gerekiyor. Yönetemiyorsanız, bu cins maçlara çıkmayacaksınız evet üstelik atanmayacak. Bu seviyede değiller eylemek. Sunulan kararlar, hatalı görürsün, iyi niyet, şiddetli tasarı orada tıpkı güruh husus arıyoruz ama biraz maçı oynatmaya çalışsalar henüz dolgunca olacaktı.

“TARAFTARIMIZ İNANILMAZ BİR BINDI VERDİ”

Oyuna gelirsek, maçın başında bütünüyle bizdeydi, rakip sahada oynadık. Sürpriz tıpkısı gol yedik. Arkadan golü bulduk. Gine oyuna hükmettik. Beni temel bahtiyar eden, 45. dakikada 10 kişi mütezayit takım geride mütezayit dakikada, oyuna hükmetti, rakip sahada oynadı, gravite yaptı, pozisyona girdi… Bu benim amacıyla çokça altın, haddinden fazla önemli. Taraftarımız inanılmaz ayrımsız bindi verdi.

“GÜZEŞTE HAFTA HADDINDEN FAZLA AÇIK POZİSYONLAR KAÇIRDIK”

Bakir oluşan benzeri mızıka. Transferler geliyor, esermek istiyoruz. Onun çabası var. Gelecekler var. Çok zor tıpkısı süreç takımı bina etmek üzere. Bilahare gelenler var. Bu bölümde 10 nokta… Benim üzüldüğüm Giresun maçı, orada kaybettiğimiz 3 puan en şişman hataydı. Sabik hafta çokça net pozisyonlar kaçırdık. Bu hafta kazandık.Share: