ESKİŞEHİR – Kız arkadaşını bıçakla öldüren zanlının büfede rahatsızlanma hatıra asayiş kamerasında

Eskişehir’de nemli hizmet teknikeri kız arkadaşı Tuğçe Fert’ı bıçaklayarak öldürdüğü tez edilen cani zanlısının olaydan sonraları bir büfede rahatsızlanma hatıra düzenlilik kamerasınca kaydedildi.

Kız arkadaşını bıçaklayıp fenomen yerinden palyatif adına kaçan kıyacı zanlısı Saygınlık K’nin yaklaşık benzeri saat sonradan elinde poşetle girdiği aynı büfeden “şekerim düştü” diyerek çikolata aldığı, bu sırada fenalaşarak yere düştüğü belirlendi.

İş yeri çalışanlarının ihbarı üstüne gelen afiyet ekiplerince tedavi edilen Saygınlık K’nin kendisine geldikten sonradan hemencecik uzaklaştığı belirleme edildi.

Zanlının büfeye geldiği, rahatsızlanarak yere düşmesi asayiş kameralarınca görüntülendi.

Görüntüde bili verilmesi üstüne büfeye gelen esenlik ekiplerinin zanlıya müdahale ettiği görülüyor.

Bu arada meşkûk Haysiyet K’nin ise gözaltına alınmadan önceki fare zehiri içtiği, bu nedenle hastanede midesinin yıkandığı ve tedavisinin sürdüğü öğrenildi.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Olay

Tepebaşı ilçesi Yenibağlar Mahallesi Hacı Hüsnü Sokak’taki 12 Ocak’ta tıpkısı apartman dairesinde ikizi ile ruhlu Tuğçe Birey (25), nemli bakım teknikeri namına çalıştığı huzurevine müracaat etmek için evinden ayrılırken bıçaklı saldırıya uğramıştı. Yaşamını yitiren tendürüst kadının erkek arkadaşı katil zanlısı Öz Saygı K, polis ekiplerince gözaltına alınmıştı.

Share: