Ebru Yaşar: Çok Bahtiyar ve Gururluyum

Ebru Yaşar, hafta böylece Yıldız Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde dinleti verdi. Okkalı ilginin yaşandığı konserde Yaşar, sahne öncesinde gazetecilerin sorularını cevapladı. Habertürk’ten Ferit Tuğluk’un haberine bakarak içtimai baskı projesi kapsamında Eskişehir’bile yaptıracağı andaç ormanı için verdiği 6 degaje albeni konserlerinin sonuna geldiğini açıklanan Ebru Yaşar, yaşadığı mutluluğu, “Sonuç konser Denizli kaldı. Ilk Teşrin ayında altı parça konserimizi bitiriyoruz. Yadigâr ormanımızı tamamlıyoruz. Fidanlar dikilecek ve orada Eskişehir’birlikte bilcümle bu benimle gelişigüzel konser atmosferini hareketli gelen eksiksiz dostlarımla diyeyim hepimizin ortak tıpkı ormanı reşit olacak. Ben bu yüzden çok mutluyum. Herkese bu yüzden haddinden fazla teşekkürname ederim. Tığ çok mutlu oluyoruz çokça gururlanıyoruz” diyerek paylaştı.

Ebru Yaşar, dinleti maratonunda enerjisini bittabi koruduğu yönündeki soruya “Enerjimi vitaminlere ve gelişigüzel türlü serumlara borçluyum. Çünkü çokça hastalandım. Daim çekicilik değişikliği yaşıyorum. Bağışıklığınız ister istemez düşüyor amma vermiş olduğum sözlerimiz var. Müracaat Etmek istediğimiz şarkılar tefhim etmek istediğimiz yerler var. Olur, çok konser verdik ama hizmet etmek ibadet gibi benim için. İnsanlara olan sorumluluğumu aileme, sanatıma ve işime olan sorumluluğumu namına getiriyorum. Ben çalışmaya perestiş üzere bakıyorum. O yüzden benim üzere haddinden fazla bulunmaz. Amiyane çokça vitamin takviyesi alıyorum. Yeme içmece çok heybetli, şuncacık gayrisıhhi beslenelim müstacelen metabolizmam düşüyor. Bu aralar rastgele çağ kendine yeşil kürü yapıyorum. ve kesinlikle yeşillikler zencefil, limon, elma, marul, maydanoz ve ıspanak sıktırarak bire bir çamçak içiyorum” diye formülünü açıkladı.

Hayranlarının yıpranmamış yol beklentileri hatırlatılan Ebru Yaşar, “Evet, ego dahi haddinden fazla alçalma ediyorum. Çok domuzuna şarkılar var. Amma bereketli tıpkı şeyler fethetmek istiyorum bekliyorum. Haddinden Fazla pahal geçti konserler, gökçe yazın hep dinleniyor bire bir şekilde tatilde… Kışın biraz henüz toparlanacağız bakalım ne gelecek. Beklediklerine İnşallah değecek… Her antlaşma ki üzere… Elimden geleni yapacağım bakalım. Onlar zira en güzeline layıklar, banal da çok seviyorum. ve onlarla tekrar bilcümle birlikte söyleyebileceğimiz şarkılar hazırlamaya çalışıyorum. Sunturlu şeyler gelecek Ebru Yaşar hitleri ati, bitmeme” dedi.

Share: