Dünyaca ünlü golfçü Paige Spiranac’ten hayranlarını üzen bili: Göğsümde ukde tespit edildi, pres eyyam geçiriyorum

Dünyanın bildirme iyicene kadını seçilerek çabucak umum dikkatleri üstüne calip 29 yaşındaki Paige Spiranac, sosyal medya hesabından duyurduğu veri ile milyonlarca hayranını büyük üzüntüye uğrattı. Geçtiğimiz salı günü rutin sağlık kontrolüne girdiğini belirten sunturlu sima, etibba vasıtasıyla göğsünde ukde tespit edildiğini açıkladı.

“SONUÇ ZAMANLARDA AKTİF OLMADIĞIM İÇİN ÜZGÜNÜM”

Sonuç zamanlarda sosyal medyayı etkin kullanmaması üzerine üstelik mütekellim, “Sonuç zamanlarda sizle fazla buluşamadığımız üzere üzgünüm. Tatile gittikten sonraları sağlımla meşgul olmak zorunda kaldım. Rutin taharri sırasında göğsümde ukde tayin edildi. Bu nedenle içtimai medyaya çok sıra ayıramadım” dedi.

“DESTEKLERİNİZ İÇİN ÇOKÇA TEŞEKKÜR EDERİM”

Hayranlarına dahi seslenen adlı beşer, şöyle bitmeme etti: “İnsanların merbut kapılar ardında neler yaşadığını bilemeyiz. Ben dahi demincek ağırlık eyyam geçiriyorum. Bana verdiğiniz destek ve gani dilekleriniz için hepinize teşekkür ediyorum.”

DURUMU KONTROLLERDEN SONRALARI NETLEŞECEK

Diğer yandan iyice ismin akibet durumu yapılacak kontrollerden sonra anlaşılan olacak. Hayranları birlikte dünyaca ünlü sporcudan ati domuzuna haberleri beklemeye başladı.

Share: