Düğün Toplum Örgütü filminden esinlendi! Otomobilini görenler ışık çektirmek istiyor

Kozan Sanayi Sitesinde kaporta ustası olan Mahmut Polat, elektrikçi oğlu ile gelişigüzel 2 sene geçmiş Dernek Topluluk filminden esinlenerek 1989 kabil Renault Toros benzeri otomobilini üstü boş hale getirdi. Kentin tarihi sokaklarında üstü belirtik aracı ile gezen Mahmut Polat, aynı haddinden fazla kişinin fotoğraf çektirmek istediğini belirtti.

“25 BİN TL GIDER ETTİM”

Özlük araçlarını de üstü küşade hale beyan etmek isteyenlerin ilgisi ve sorularıyla karşılaştığını anlatan Çelik, “Hayalim üstü çevirgeç sahibi olmaktı. Dernek Topluluk filminde gördükten sonra hayalimi gerçekleştirdim. Yaklaşık 25 bin TL civarında masraf ettim. Bu vesait şu zaman 60 bin TL civarında. Uzlaştırıcı bu ayla tefhim etmek üzere iki sene geçmiş başladım. Haddinden Fazla kişinin dikkatini çekiyor. Yolda durduranlar oluyor. Sen mi yaptın diyorlar” dedi.

“ÇOCUĞUM GİBİ BAKIYORUM”

Şu an arabasının değerinin 100 bin TL civarında olduğunu belirten Çelik, “Çocukluğumdan beri Galatasaraylıyım. Ayrıca Adana Demirspor’u bile severim. Motoru Galatasaray tutkum amacıyla zerrin yaptım. Şimdi altlarını güçlendirdim. Kılık çektirmek isteyen elkızı güveyi ara bulucu için soran oluyor. Müracaat Etmek talip oluyor. Maaş bakımlarını yapıyorum. Aracıma çocuğum üzere bakıyorum” şeklinde konuştu.

“DİĞER SÜRÜCÜLER YAVAŞLAYIP FOTOĞRAF ÇEKİYOR”

Aracında arabesk enstrüman dilemeyi sevdiği amacıyla Ferdi Tayfur müzikleri eşliğinde gezen Polat, “Özge sürücüler bundan sonra sollamıyor, yavaşlayıp ışık çekiyorlar. İlgiden haddinden fazla memnunum” dedi.Share: