DOĞRU Tümen Karabük Mebus Ünal, ziyaretlerde bulundu

YANLIŞSIZ Öğür Karabük Mebus Topluluk Ünal, “Karşı Karşıya 100 Zaman” programı kapsamında merkez ilçede ve Eflani’de vatandaşlarla tıpkısı araya geldi.

Saylav Ünal, Eflani’deki programı kapsamında Ovaçalış köyünün karı sahipliğinde Akkışla, Ovaşeyhler, Hacışaban, Akçakese, Karataş, Kutluören, Bağlıca, Bakırcılar ve Soğucak köylerinin muhtarları ve köylüler benzeri araya geldi.

Muhtarlardan talepleri ve hal önerileri noktasında istişareler gerçekleştirerek notlar aldıklarını belirten Ünal, “Gayretle çalışmaya bitmeme edeceğiz.” dedi.

Ardından Esencik köyünde köylülerle buluşan Ünal, muhtar Hasan Şahin’in oğlunun düğününe katılarak aldatıcı olsun temennisinde bulundu.

Ünal, kız futsal takımı oyuncularıyla buluştu

Yıldız Kızlar Futsal Şampiyonası’nda Türkiye şampiyonu olan Karabük Atatürk Ortaokulu Kız Futsal Takımı oyuncuları ile bire bir araya gelen Ünal, sporcuları tebrik kartı etti.

Karabük Angajman Medya’yı üstelik ziyaret eden Ünal, basın mensuplarına çalışmalarında başarılar ve kolaylıklar diledi.

Ünal, minval Kapaklı ve Bürnük köylerinin vatandaşlarla buluştu.

Soğanlı Çayı taşkın esirgeme inşaatında incelemelerde bulunan Ünal, “İş kapsamında 2 bin 600 metre koşa cepheli girmek üzere toplanmış 5 bin 200 metre istifli, taş tahkimatlı sedde, 15 brit ve 1 sulama bendi olacak projenin şimdiden Karabük’ümüze anlı şanlı olmasını diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Share: