Didem Soydan, Nilperi Şahinkaya’ya sövgücü Burak Deniz’i savundu: Haddinden Fazla üzgün

Adlı model Didem Soydan, esbak çevrim Nişantaşı’ndaki ayrımsız mekandan çıkarken görüntülendi. Nişantaşı’nda ikinci dükkanı açtıklarını belirten Soydan, ticari hayatının iyice gittiğini dile getirdi. Sevgilisi Burak Deniz’in geçtiğimiz günlerde adının Serenay Sarıkaya ile anılmasıyla ilgili konuşan Soydan, geçtiğimiz günlerde yaşanan tartışmayla ilgili bile ilk kez konuştu.

SERENAY VE BURAK AMOR YAŞIYOR İDDİASI

Önceki günlerde Didem Soydan’ın sevgilisi Burak Deniz’in Serenay Sarıkaya ile aşk yaşadığına dayalı haberler birlikte gündeme gelmişti. Yazılan duyum ile müntesip Serenay Sarıkaya cephesinden gerçeği yansıtmadığına dayalı tıpkısı açıklama yapılmıştı. Bu iddialar hakkındaki soruları cevaplayan model, “Konuşmak istemiyorum. Ne açıkladılarsa doğrudur” yanıtını verdi.

“BURAK KAVGADAN DOLAYI ÇOKÇA ÜMITSIZ”

Didem Soydan, sevgilisi Burak Deniz’in geçtiğimiz günlerde Adana’daki tıpkı otelde Nilperi Şahinkaya’ya küfür etmesi ve olayın mahkemeye gitmesi durumu ile ilgili ise, “Kendisi birlikte çokça üzgün. Gerekli açıklamayı birlikte yaptı filhakika. Bu nitelik günce hayattaki moduna dahi yansıdı. Kesinlikle anca tıpkı herif değil” diye niteleyerek konuştu.Share: