Dardanel’in balık fast food restoranı “I Love Fish” franchising sistemiyle büyümeye hazırlanıyor

Dardanel’in, birinci sınıf ve soylu erki balık fast food restoranı I Love Fish, franchising sistemiyle talih genelinde büyümeye hazırlanıyor.

Dardanel açıklamasına göre, sürdürülebilir istihsal faaliyetleri, inovatif ürünleri ve pazara sunduğu ilklerle, bulunduğu cümle kategorilerde reis olan müşareket, balık ve bahir ürünlerini genişlik iktisadi ve çabuk şekilde açık kitlelere duyurmak için I Love Fish konseptini geçen sene hayata geçirdi.

Dardanel’in yer yeni aşçı zinciri I Love Fish, İstanbul Beşiktaş Çarşı, Capitol AVM Altunizade ve Çanakkale Saat Kulesi’nde balık tutkunlarını ağırlıyor. Ulaşılabilir, kaliteli, içimli ürünleri ve sevilen konseptiyle I Love Fish, demin franchising sistemiyle Türkiye geneline yayılmaya hazırlanıyor.

Dardanel kalitesi ve güvencesiyle kullanılmamış, değişik, lezzetli ve konuşu tıpkı fast food balık deneyimi sunan I Love Fish; midye tavalı, gril levrekli ve tavuk balığı schnitzel’li Balık Atlatmak çeşitlerinin birlikte, Balık Burger çeşitleri, Fish&Chips, Karides Royal, Titrem-tuni, Balık Kokoreç gibi söylence lezzetleri ve Boom Roll, Şişte Midye Tava, Midye Biber Dolması ve Tutku Karides kadar atıştırmalıklar sunuyor.

Dardanel’in, AR-GE ve kullanılmamış üretim hatlarına yaptığı 25 milyon doları aşan yatırımlar, I Love Fish amacıyla planlı inovasyon ve Ar-Ge çalışmalarına de yansıyor.

Fast food balık konseptinde markalaşan I Love Fish, demincek kullanılmamış yatırımcıları bu yükselişteki markayı Türkiye genelinde büyütmeye nida ediyor.

Çok müstehap ve kendi alanında rakipsiz olan konseptiyle I Love Fish, azrail kitlesini temas geçen ahit genişletirken eskimemiş yatırımcılara da nazik fırsatlar sunuyor.

Dardanel, Türkiye’nin gelişigüzel yerinde I Love Fish franchise’ı yazmak isteyen yatırımcılara; bellik gücü, uzman eğitmenleri ve Türkiye nüfusunun yüzdelik 90’ına vasıl dağıtım geri hizmet ağıyla destek oluyor. Franchise talebinde bulunmak isteyenler, www.ilovefish.com.tr adresinden detayları öğrenip başvuru yapabiliyor.

Dardanel güvencesi ve tecrübesini besin perakendesi alanına taşıyan şirket; inovatif yaklaşımıyla balık ve deniz ürünlerini sunu kullanılmamış konseptlerle tüketicilerle buluşturmayı hedefliyor. I Love Fish ile balık ve deniz ürünlerini henüz ulaşılabilir kılan Dardanel, balık tüketimini artırma misyonuyla pazardaki muvazeneli büyümesini birlikte sürdürüyor.

Açıklamada görüşlerine kayran sunulan Dardanel Kurucusu ve Umumi Heyet Başkanı Niyazi Önen, I Love Fish konseptiyle ilişik hem Türkiye’da açık kitlelere ulaşacak hem dahi cümle dünyaya ihraç edebilecekleri ayrımsız feraset yarattıklarını tabir etti.

Önen, “Umum girişimcilere, kendi alanında rakipsiz tıpkısı işe yatırım ika imkanı sağlıyoruz. Hayalimiz, bu yenilikçi fast food balık konseptimizi Türkiye’den dünyaya düzenlemek.” değerlendirmesinde bulundu.

Share: