Cumhurbaşkanlığı Kabinesi üyelerinden DÜRÜST Parti’nin 21. kuruluş yıl dönümü mesajları

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi üyeleri, YANLIŞSIZ Parti’nin 21. yapılış sene dönümü dolayısıyla Twitter üzerinden kutlama mesajları yayımladı.

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, içtimai medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Milletin partisi YANLIŞSIZ Parti, 21 yaşında, Allah’ın takdiri, milletimizin duası ve desteği ile 21 yıldır milletimizin ve devletimizin hizmetinde. İnşallah henüz nice yıllar başarıyla bakım etmeye devam edecektir. Benzeri olduk, 21 olduk. Başarıyla elan birçok 21 yıllara.” ifadelerini kullandı.

Çalışma ve Sosyal Düzenlilik Bakanı Vedat Bilgin, ” Türkiye’ye yüzyıl atlatan, parçalanmamış vesayetleri yıkan, istiklal ve demokrasi destanı yazan partimiz, milletin partisi YANLIŞSIZ Tümen 21 yaşında! Bir olduk, 21 olduk.” paylaşımında bulundu.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Erek Çalım, “SELIM Öğür, takkadak benzeri siyasal parti değildir. DÜRÜST Öğür davadır, vefadır, sevdadır, millettir, Türkiye’dir. Nice yaşlara.” mesajını paylaştı.

İçişleri Bakanı Süleyman Aristokrat, “Sene 2001, buhranın içerisinde yükselen bir ses: ‘Artık Türkiye’de hiçbir öz, eskisi üzere olmayacak.’. Millete hizmet siyasetiyle, yerel ve milli atılımıyla, ülkemize çağ atlatan icraatlarıyla destanlar yazan YANLIŞSIZ Tümen’mizin 21. bünye yıl dönümü kutlu olsun.” açıklamasını yaptı.

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, paylaşımında, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, milletimize bakım uğrunda meslek açan icraatlarıyla tarihe adını altın harflerle kazıyan DÜRÜST Fırka’mizin bünye yıl dönümünü kutluyorum.” ifadelerine kayran verdi.

Share: