Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan AK Tümen kurucularına mektup

Cumhur Reisi Recep Tayyip Erdoğan, YANLIŞSIZ Fırka’nin 21’inci yapılış sene dönümü dolayısıyla fırka kurucuları ve önceki dönemlerde AK Partinin türlü kademelerinde görevlerde mevcut kurum mensuplarına pusula gönderdi.

AK Parti Karabük toprak ve ilçe teşkilatları esbak dönüş DOĞRU Parti’de çeşitli görevlerde mevcut mensuplarına Reisicumhur Erdoğan’ın mektubunu ulaştırdı.

“Tıpkı olduk 21 olduk” şiarıyla çıkılan bu yolda, önceki günkü heyecanla yola bitmeme ettiklerini vurgulayan Erdoğan mektubunda, “Türkiye’nin vesayetin sancılarıyla kıvrandığı, anlayışsız kalmışlığın yükünün altında ezildiği, istikrar ve emniyetsizlik bataklığında çırpındığı, ciharıyek yandan hak ve özgürlük taleplerinin yükseldiği, sözün kısası tarihin sunma buhranlı dönemlerinden birini yaşadığı tıpkı süreçte üstlendiğimiz bu kısık sorumluluğun hakkını vermek için gece gündüz çalıştık. Bugün dönüp geriye baktığımızda, 20 yılda asırlık bire bir el erki ve kalkınma hamlesi gerçekleştirdiğimizi memnuniyetle müşahede ediyoruz.

Eğitimden sağlığa, güvenlikten adalete, ulaşımdan enerjiye, sanayiden spora seçkin alanda Türkiye’nin takkadak eksiklerini gidermekle kalmadık, gelecekte yapacağı atılımların dahi altyapısını kurduk. Demin bu ruhlu altyapının üzerinde 2023 hedeflerimizi hayata geçirerek ve 2053 vizyonumuzu inşa ederek, ülkemize ve milletimize verdiğimiz sözlerin tamamını namına değirmek istiyoruz. Bunun için 2023 seçimleri ciddi öneme sahiptir. Kuruluşundan beri sandıktan 15 posta bir numara sâdır SELIM Tümen’yi, 2023’te yapılacak Cumhurbaşkanı ve saylav seçimlerinde baştan zafere ulaştırmakta kararlıyız.”

Cumhur Reisi Erdoğan, “İnşallah partimizin tıpkısı ahir yapılış yıl dönümü mutluluğunu, ülkemizi hedeflerine aynı aşama elan yaklaştırmış bulunmanın gururuyla, yeniden hep bu arada yaşayacağız. SELIM Partimizin tıpkı neferi olarak, 21 yıldır YANLIŞSIZ Partimize ve onun birincil sahibi olan milletimize yaptığınız hizmetler üzere size şükranlarımı sunuyorum. Ebediyete uğurladığımız tekmil misil arkadaşlarımıza Allah’tan yağmur diliyorum. Birlik ve saygılarımla” ifadesini kullandı.

Karabük’te diyar ve kaymakamlık teşkilatlarında AK Fırka’de muhtelif görevlerde mevcut mensuplarına Reisicumhur Erdoğan’ın mektubu ulaştırılmaya devam edildiği bildirildi. – KARABÜK

Share: