CHP Tutum Masası heyeti, Tekirdağ’da temaslarda bulundu

CHP Iktisat Masası heyeti, Tekirdağ’da benzeri seri ülfet gerçekleştirdi.

CHP Umumi Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Yüksek Öztrak ve beraberindeki gök bilimi, gelişim dünyasının temsilcileriyle ayrımsız araya geldikleri toplantının peşi sıra Bakir Endüstri Sitesi’nde esnaf lokantasında aşındırmak yedi. Öztrak, burada esnafla aynı müddet dostça etti.

Daha sonraları heyette mevcut milletvekilleri sanayi esnafını müzakere etti.

Ardından Öztrak ve beraberindeki gök bilimi, Tekirdağ Esnaf Odaları Birliği, Süleymanpaşa Ziraat Odası, Tekirdağ Tecim ve Sanayi Odası ile Tekirdağ Tecim Borsasına anbean temaslarını sürdürdü.

Dertli Tecim ve Uran Odasında gelişim dünyası temsilcileri toplantısına katılan Öztrak, burada yaptığı konuşmada, CHP’nin temas antlaşma aynı iktisat programının olduğunu söyledi.

Farklı bölgelerde oda ziyaretleri yaparak gelişim insanlarıyla, çiftçilerle, esnafla ve halkla tıpkı araya gelerek partilerinin programlarını aktardıklarını ifade eden Öztrak, “Odalarımıza Cumhuriyet Ahali Partisinin soylu erki programını anlattık. Zaman da Dertli’da burada hareket insanlarıylayız. Hani sıkça diyorlar evet Cumhuriyet Umum Partisi’nin, muhalefetin tutum programı bulunmayan. Bal kabil var, tığ 2 yıldır hangi anlatıyoruz, hikaye mi anlatıyoruz?” diyerek konuştu.

Öztrak ve beraberindekiler, elan sonra toplantıya katılan hisse senedi insanlarının sorularını yanıtladı.Share: