ÇARE Partisi Genel Başkanı Babacan, Niğde’de partisinin İl Başkanlığını açtı

ÇIKAR YOL Partisi Genel Başkanı Uca Babacan, Niğde’de partisinin İl Başkanlığının açılışına katıldı.

Babacan, Niğde Ticaret ve Endüstri Odasını müzakere ederek, Komutan Heybet Katırcıoğlu ve umumi heyet üyeleriyle görüştü.

Ayhan Şahenk Bulvarı’nda vatandaşlarla ve esnafla dostane eden Babacan, elan bilahare Niğde Birleştirme Endüstri Bölgesi’nde benzin ürünleri üstüne hareketlilik gösteren benzeri firmayı görüşme etti.

Ardından partisinin İl Başkanlığı binasına sabık Babacan, burada yaptığı konuşmada, Türkiye’nin 81 ilinde 720 ilçesinde yer ve ilçe başkanlarının görevinin başında olduğunu söyledi.

Damla damla büyüdüklerini belirten Babacan, şunları kaydetti:

“Türkiye’de kamu yurt sathında UMAR’nın bayrakları, milli bayrağımızla beraber dalgalanıyor. Haddinden Fazla fena hâlde bir düzenleme kurduk. Siyasete eskimemiş başlayan, bizimle ilk kez siyasete girişim atan arkadaşlarımız çok sayıda. Amma daha önceki siyaset yapmış siyaset kirletmemiş, siyasetin kirletmediği arkadaşlarımızla bu arada nöbet yürüyoruz. Bütün bu arada henüz domuzuna yarınlara doğru çokça elan güçlü Türkiye’ye akla yatkın yanında yürüyoruz.”

Babacan, konuşmasının ardından kurdele keserek, öğür binasını hizmete açtı, henüz sonradan tıpkısı restoranda sivil cemiyet kuruluşu temsilcileriyle buluştu.Share: