Çağla Şıkel-Emre Altuğ Karşı Bomba İddia!

Adlı kabil Çağla Şıkel ve şarkıcı Emre Altuğ, 2015 yılında 7 yıllık evliliklerini tenkit kararı vermişti. Çocukları üzere ayrımsız araya gelmeye bitmeme fail çiftten Emre Altuğ haziran ayında Dürü Çağlayan’ın sunumuyla YouTube’birlikte yayınlanan ‘Dur Bi Dinle’ programına konuk oldu ve eski eşiyle aralarındaki iletişimden meze etti.

“EGOMUZU BİR KENARA BIRAKTIK”

Eski eşiyle gür anlaştıklarını anlatım eden Altuğ, “Tığ eş değiliz. Bire Bir çocukların annesi babayız, öyle bakmak lazım. Egomuzu ayrımsız kenara bıraktık” dedi.

ŞAŞIRTAN ANLAŞMA

Milliyet’ten Hüseyin Altun’un haberine göre, Çağla Şıkel ve sakat eşi Emre Altuğ’un boşanmanın sonrasında çocuklarının magazinsel durumlardan etkilenmemesi hesabına bakir aşklarıyla görüntü azaltmak amacıyla anlaştıkları öğrenildi.

ŞAYET AŞK FOTOĞRAFI ÇIKARSA…

Boşanmanın sonrasında bugüne kadar sevgilileriyle erim vermeyen çiftin, yaptığı anlaşmada gelişigüzel iki taraftan birinin basında amor fotoğraflarının çıkması durumunda hamile miktarda tazminat ödeyeceği konuşuluyor.

ÇAĞLA ŞIKEL KİMDİR?

Çağla Şıkel kimdir, nereli, birçok yaşında; Çağla Şıkel, 2 Eş 1979 tarihinde İstanbul’de dünyaya gelmiştir. Türk model, oyuncu ve sunucudur.

Annesi Asuman Şıkel Adanalıdır, babası ise Karslı Azerbaycan Türklerindendir. Çağla Şıkel, İlkokula İstanbul’de 1985 yılında Ahmet Hamdi Tanpınar İlkokulu’nda başladı. İlkokulu bitirdikten bilahare yılları arasında Mimar Sinan Üniversitesi Celal Konservatuarı’nda Ortaokul eğitimini tamamlamıştır. 1993-1996 yılları arasında Mimar Sinan Üniversitesi Izzet Konservatuarı’nda Ortaöğretim öğrenimini bitirip, peşi sıra 1997-1999 Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda Lisans eğitimi almış ve 1999 senesinde mezun olmuştur.

Çağla Şikel 1996 yılında “Odessia” adlı Sinema filminde oynamıştır. 1997 yılında Miss Turkey yarışmasında birinci olduktan sonra katıldığı Seyşel Adaları’nda yapılan Miss World 97 gösteriş yarışması ile Dünya dördüncüsü yani Avrupa Güzeli (Europe’s Queen Of Beauty) ödülünü almıştır.

1997 – 2003 tarihleri beyninde Fransa, BENDE, Almanya, Çin, Rusya, Yunanistan, İsviçre ve Mısır’birlikte defilelere çıkmıştır.2004 yılında Behişt Mahallesi’nde ve 2008’de Görgüsüzler dizisinde çalım almıştır.

ÇAĞLA ŞIKEL’İN ÖZEL HAYATI

Çağla Şıkel, şarkıcı Emre Altuğ ile 10 Ağustos 2008 tarihinde cümbüş mekanı Sortie’de evlendi. 31 Ekim 2009’dahi evvel oğulları Hüseyin Kuzey Altuğ, 2 Mart 2012’de ise ikinci oğulları Feza Tuncer Altuğ dünyaya geldi. Şıkel ile Altuğ, 2015 yılında anlaşmalı kendisine boşandı.

EMRE ALTUĞ KİMDİR?

14 Nisan 1970 tarihinde İstanbul’da dünyaya mevrut Emre Altuğ’un çocukluğu Uzun ve Akatlar’birlikte geçti. İlkokulu Ozan Behçet Kemal Çağlayan İlköğretim Okulu’nda tüketici Altuğ, liseyi ise Şişli Tekâmül Lisesi’nde tamamladı.

Ortaokuldan yıllarından itibaren tam ilgisi gitar, koro ve tiyatroya yönelen Emre Altuğ, liseden çıkışlı olduktan sonra İstanbul Kerem Konservatuarı Seyretme bölümüne girdi.

90’lı yıllarda, dönemin ünlü sanatçıları olan Nilüfer, Sezen Katarakt, Levent Yüksel ve Sertab Erener gibi isimlerle vokalistlik yapmaya başlayan Emre Altuğ, vokallik yaptığı tam tiyatrodan bile uzak kalmadı ve o dönem 3 zaman boyunca Haldun Dormen Tiyatrosu’nda değişik oyunlarda sahneye çıktı.

2000 yılı temaşa sezonunda Haldun Dormen tarafından sahnelenen, gerçek rollerinde Selçuk Formül, Perihan Uğraş, Nilgün Belgün ve Bülent Kayabaş’ın düz aldığı serbest aynı kadroya topluluk olan “Aynı Şita Öyküsü” müzikalinde oynadı.

1998’de Topkapı Müzik’le geçmiş albümünü düzenlemek üzere anlaşan Emre Altuğ’un 2 yıl süren çalışmaları sonunda “İbret-i Alem” albümünü piyasaya sürdü. “İbret-i Hilal”mağara 1999 yılındaki başarısıyla bu arada, 100’den çok konser veren Altuğ, Şırnak, Silopi’de verdiği konserle burada ilk dinleti veren sanatçı unvanını kazandı.

İlk albümünün ardından Umu Yanardağ ve Mustafa Hayırlı’nun oynadığı “Asansör” filminde alan Emre Altuğı, benzeri zamanda “Asansör” film müzikleri albümünde bayram, çalgı ve yorumu kendine ilişkin olan şarkılarla vadi aldı. Sonraları bozuk Türk filmlerinin yeniden çekilmesi projesinde görkem alan sanatkâr, “Umum Çocuğu” ve “Ağaçlar Ayakta Ölür” kadar filmlerde azamet aldı.

Emre Altuğ, 2001 yılında Zonguldak’ta yaptı ve askerliğinin peşi sıra Mesafe 2002 yılında vizyona giren “Bayağı Mülk” adlı sinema filminde başrolü Çiy Dönmez ve Mustafa Hayırlı ile paylaştı.

Emre Altuğ en üst yeniden çekilen Büyülü Annem dizisinde Mecbur karakteri ile alıcı karşısına geçmişti.

EMRE ALTUĞ EVLİ Mİ?

21 Şubat 2003 tarihinde “Sıcak” ünlü ikinci albümünü, 2004 yılında bile “Ağız Dudağa” adlı üçüncü albümünü çıkaran Emre Altuğ, 9 Ağustos 2008 tarihinde model Çağla Şikel ile evlendi. Çiftin, 2009 yılında Hüseyin Şimal ve 2012 yılında Uzay Tuncer adında iki eş yavru çocuğu dünyaya geldi. Emre Altuğ ve Çağla Şıkel çifti 2015 yılında boşandı.

Share: