Çağla ile Kullanılmamış Bir Dönem” Eskimemiş Sezonuyla Pazartesi Fox’ta Başlıyor

Çağla Şıkel’in sunumuyla ekrana gelecek programın bakir sezonunda; ilk kez görülen veya bulunmaz rastlanan hastalıklardan muzdarip eşhas, alanında eksper doktorlarla buluşacak ve doktorlar tecrübelerini paylaşacaklar. Tıpkısı zamanda sorunlarına çözüm arayan kişilerin ilginç hikayeleri izleyenleri bekliyor olacak.

Sanat ve beyaz perde dünyasının müstehap isimlerinin misafir olacağı “Çağla ile Yıpranmamış Benzeri Dolaşma”üstelik maruf isimlerin hayatlarının bilinmeyenleri anlatılacak, keyifli sohbetler on paralık natamam olmayacak.

MODA TÜYOLARI BU PROGRAMDA!

Ünlü modacıların de mihman olacağı programda, birbirinden tetik kombinler yapılacak, izleyenler “Günce hayatta bittabi henüz hazır olunur? Nereye giderken hangi giyilmeli? Ne elvan hani renklerle henüz eğlenceli olur?” üzere bir nice sorunun cevaplarını bulabilecekleri kabilinden, modaya dayalı balaban tüyolar edinebilecekler.

MUHTEŞEM DEKORASYON ÖNERİLERİ!

Ünlü Dekorasyon ve Mankafa Inkılap Uzmanı Ebru Ener değme hafta programa misafir olup, düşük bütçeyle izleyenlerin evlerine zarafet katacak uygulamalar yapacak, evlerinde sevmedikleri temas eşyayı elbet kullanılmamış ve istedikleri ayla getirebileceklerini kılgılı benzeri şekilde gösterecek.

ENERJİ YOĞUN SABAHLARDA BULUŞMA ZAMANI!

HAFTA ARASI değme dolaşma saat 10.45’te etkili yayınlanacak programda; modadan güzelliğe, sağlıktan sanata bir nice laf FOX ekranlarında olacak. Programın liyakatli sunucusu Çağla Şıkel, nikbet edilen birlik soruları ehlihibre konuklarla cevaplayacak, izleyicilerin hayatını değiştirecek ipuçlarıyla evlere misafir olacak.

Provizyon Medya’nın yapımcılığını üstlendiği “Çağla ile Yeni Tıpkı Dönem”, kullanılmamış bölümleriyle 15 Ağustos Pazartesi saat 10.45 bakımından hafta içi değme çevrim enerjik yayınla yeniden FOX’ta.

Share: