Bünyan’da mini terminal ve ilişkin pazar durumunda tetkik

Bünyan Belediye Reisi Özkan Altun, Kayseri Büyükşehir Belediyesinin yapımını üstlendiği, Bünyan Belediyesi eliyle yerinin sağlandığı ve enfrastrüktür hazırlıklarının tamamlandığı çalışmalarında sona gelinen Vabeste Muamele Yeri ve Mini Terminali durumunda inceleyerek gelinen serencam durumu değerlendirdi. Başkan Altun, tetkikat sırasında yemeğe davet eden esnafların dahi davetini izansız çevirmeyerek kendilerine haremlik etti.

Çalışmaları Bünyan Şehremini Özkan Altun ve Bünyan Belediyesi ekipleri yoluyla yakından izlem edilen aksata yerinin çatısının de kapatılması ile projenin temel hatları ortaya çıktı.

Devam fail çalışmaları yerinde inceleyici Komutan Altun, incelemeler sonrası yaptığı açıklamada, “Mini Terminalimizin içerisinde ve merbut ahzüita alanının aut cephesinde hassaslık ve teferruatlı iş gerektiren icraat yapılması ve yer düzenlemesinin tamamlanmasının arkası sıra andıran zamanda iki projemizi halkımızın hizmetine sunacağız. Hemşehrilerimize ayrıntılı yıllar bakım verecek bu iki zer projede bizlere büyük katkı ve destek veren Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanımız Memduh Büyükkılıç’a teşekkürname ediyorum” ifadelerini kullandı. – KAYSERİ

Share: