Bodrumspor-Manisa FK maçının peşi sıra

Spor Kaba Et 1. Lig’in 6. haftasında misafir ettiği Manisa FK ile 1-1 berabere artan Bodrumspor’un beceri direktörü İsmet Taşdemir, ligde alınan her puanın haddinden fazla nadir olduğunu belirtti.

Taşdemir, maçın peşi sıra planlı basın toplantısında, maçın düşündükleri kadar bol başladığını, özellikle önceki yarıda faik bire bir baziçe ortaya koyduklarını dile getirdi.

Çok istikrarlı benzeri karşılaşma olduğunu nâkil Taşdemir, “Tekrar hatır bulan taraftık. Bitiremedik, bitirsek çokça adamakıllı olacaktı. Edisyon tıpkı tomar. Alınan seçkin benek haddinden fazla nadir bugün biz de aldığımızla yetineceğiz ve yolumuza bitmeme edeceğiz.” dedi.

Manisa FK Teknik Direktörü Levent Eriş ise geçmiş devreyi rakibe daha birkaç tavır vererek bitirmeyi hedeflerini fakat geçmiş yarının serencam acilen penaltıdan gol yediklerini ve penaltının dahi akla yatkın bire bir değişmeyen olduğunu anlatım etti.

Eriş, alelhusus ikinci nısıf rakip önünde baskıyı biraz daha artırdıklarını ve oldukça başarılı olduklarına meni ederek, “İkinci nısıf rakip sahada manzara bulma üstüne kudretli olduk. Biz yolumuzda sakıncasız adımlarla ilerliyoruz. Haddinden Fazla tendürüst oyuncularımız var ve onları kazanmaya bitmeme ediyoruz. İnanıyorum kim onlar ayrıntılı müddet bu takıma katkı sağlayacaklar.” diye niteleyerek konuştu.

Share: