Bayraklı Belediyesi’nin Hobi ve Konuşma Kurslarına Büyük İlgi

İzmir Bayraklı Belediyesi yoluyla hem ayrıntılar hem da yetişkinler amacıyla sürdürülen hobi ve laf kurslarından tıpkısı yılda 4 bin 820 kursiyer faydalandı. 9 değişik merkezde, 20 ayrımlı branşta terbiye düzlük Bayraklılılar, hem durma hem birlikte öğrenme imkanı buldu. Komutan Serdal Sandal “ADIM çatısı altında topladığımız ücretsiz kurslarımıza ve atölyelerimize tüm vatandaşlarımızı nida ediyoruz” dedi.

Firez, konuşma ve uğraşı kurslarını Bayraklı Sanat ve Çalgı Aleti Akademisi (KADEME) çatısı altında toplayan Bayraklı Belediyesi, serencam ayrımsız yılda 4 bin 820 kursiyere hizmet verdi. “Bütün üzere Müzakere” parolasıyla yola sâdır Bayraklı Hanek ve Saz Akademisi; bağlamadan piyanoya, ahali oyunlarından raks atölyesine, satrançtan eğlenceli matematiğe kadar 20 değişik branşta kursiyerlerini ağırladı. Atölye çalışmalarına katılanlar hem durma hem dahi öğrenme imkanı buldu.

Yeni ahit amacıyla hazırlıklarını de sürdüren Ekin ve Içtimai İşler Müdürlüğü, çocuklara müteveccih tiyatro kursunu da ilk kez anahtar. Kayıt olabilmek üzere 477 20 00 numaralı telefondan hikmet alınabilecek.

“HERKESİ ÇAĞIRMA EDİYORUZ”

Bayraklı Şehremaneti Başkan Başkumandan Sandal “Bayraklımızda kültürel ve sanatsal aktivitelere ehemmiyet veriyor, vatandaşlarımızın birlikte ücretsiz düzenlediğimiz atölyelerimizden faydalanmasını istiyoruz. Ayrımlı branşlardaki kurslarımıza herkesi davet ediyoruz” dedi.

Share: