Başbuğ Sülük’ten Gürkan’a hizmet teşekkürü

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan Pütürge Belediyesini mülakat ederek vatandaşlarla istişarelerde bulundu.

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Pütürge Belediye Başkanı Mikail Asma Bıyığı ve beraberindeki yıldız bilimi ile Tepehan, Gertan ve Nohutlu, Pazarcık, Ormaniçi, Poskıran, Balpınarı, Çayköy ve Kavaklıdere Mahallelerindeki muhtarla ayrımsız araya gelerek değerlendirmelerde bulundu.

Yapılan hizmetleri yerinde inceleyici ve muhtarlarla görüşen Büyükşehir Şehremini Selahattin Gürkan, “Pütürge Şehremaneti Başkanımız, muhtarlarımızla gelişigüzel şehrimizin seçme köşesinde her mahallesinde hizmetlerin sağlıklı, adaletli ve adaletli götürülmesi noktasında düşünüm alış verisinde bulunuyoruz. Gezdiğimiz mahallelerde Büyükşehir belediyemiz iyice çalışmalara imza attı. Daha yapılacak işler çokça. Henüz nitelikli henüz nitelikli hizmetleri vatandaşlarımız adalet ediyor” şeklinde konuştu.

Pütürge Belediye Reisi Mikail Sülük ise yaptıkları hizmetler namına Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’a teşekkür etti. – MALATYA

Share: