Başarıya Hazırlık – Kerem Aygün Koleji

Kerem Aygün, Ankara Özel Ortaokulu, Anaokulu, İlkokul ve Lise ile Başarıya ve Sınava Yönelik Hazırlık Programı, çocuklarına iyi bir üniversite kazandırmayı hedefleyen ebeveynler için harika birer seçenek.

Kerem Aygün Koleji, en iyi eğitim müfredatıyla size yakın kapsamlı bir özel okuldur. Kerem Aygün Koleji’nde öğrenciler “Geleceğe Hazırlanmak” ve “Kaliteli Eğitim” olmak üzere iki farklı kulvarda öğrenim görebilirler. İkinci seçenek beden eğitimi ve robotik eğitimi içerir.

Hazırlık parkuru, öğrencileri lise sonrası hayata hazırlamayı amaçlarken, Kaliteli Eğitim parkuru yalnızca akademisyenlere yöneliktir. Matematik, Türk edebiyatı, fizik ya da biyoloji gibi benzer programları olan devlet okullarına kıyasla bu okulların başarı oranı muhteşem.

Üniversitenin sloganı “Hazırlık Yoluyla Başarı”dır. Geleceğe hazırlık, kişisel gelişimin yanı sıra okul ve sınavlardaki başarıyı ön plana çıkaran bir programla sağlanır. Programları veliler tarafından dikkate alınır ve akademik eğitim için Türkiye’ye gelen uluslararası öğrenciler arasında da popülerdir.

Kerem Aygün Koleji, öğrencileri akademik başarının her seviyesinde başarıya hazırlayan yenilikçi bir hazırlık müfredatı da dahil olmak üzere anaokulundan ortaokula kadar yüksek kaliteli akademik eğitim sunmaktadır.

Kerem Aygün Koleji, Ankara’da bulunan özel bir kolejdir. Okulun anaokulundan liseye kadar öğrenciler için birçok farklı sınıfı bulunmaktadır. Kerem Aygün Koleji’ndeki eğitim sistemi, öğrencilere eğitim süreci boyunca rehberlik eden, net ve tanımlanmış adımlar ve kilometre taşları ile başarı odaklı bir hazırlık programıdır.

2010 yılında temelleri atılan Kerem Aygün Koleji anaokulundan liseye kadar altı kademede eğitim vermektedir: Anaokulu, İlkokul, Ortaokul, Lisedir.

Bu özel kolejin eğitim programı, öğrencilere eğitim süreçleri boyunca rehberlik eden açık ve tanımlanmış adımlar ve kilometre taşları ile başarı odaklı hazırlık programına dayanmaktadır. Öğrenciler, kendi başlarına devam etmek istedikleri kurs türünü seçmekte özgürdürler veya halihazırda sahip oldukları veya kaldıkları süre boyunca edindikleri akademik becerilere dayalı olarak karar vermek için biraz yardım alabilirler.

Kaliteli Eğitim Vermeyi Amaçlar

Kerem Aygün Koleji İstanbul ve Ankara’da bulunan bir ortaokuldur. Öğrencilerin ihtiyaçlarına göre kaliteli eğitim vermeyi amaçlar. Bu iki şehri dünyanın üsleri olarak gördükleri için hem Türkçe hem de İngilizce dil eğitimi ile uluslararası eğitimleri bir arada sunuyorlar.

Hazırlık Programı: Kerem Aygün Koleji, öğrencilerini akademik odaklı bir hazırlık programı ile hazırlar. Hazırlık Programı, öğrencilere ortaokul ve liselerde başarı için ihtiyaç duydukları ev ödevi yardımı ve daha iyi çalışma ipuçları gibi en önemli araçları sağlar. Ayrıca, yurtdışındaki gelecekteki eğitimlerine hazırlanmak isteyen uluslararası öğrenciler için uygun olan, anadili İngilizce olan yabancı dil dersleri de sunarlar.

Seçkin Okul

Kerem Aygün Koleji, Türkiye’nin en prestijli kolejlerinden biridir. Eğitim geçmişi olan girişimci Kerem Aygün tarafından kurulmuştur. Bu seçkin okulun amacı, tüm öğrencilere bütünsel gelişim, fiziksel ve zihinsel sağlık, kişisel tatmin, sosyal sorumluluk ve kariyer tatmini sağlayacak yüksek kaliteli ve kişiselleştirilmiş bir eğitim sistemi kurmaktır.

Çevrimiçi program, hem ilkokul hem de Ankara Özel Anadolu liseleri öğrencileri için birinci sınıf bir hazırlık sağlar. Örneğin, Başarı ve Sınav Odaklı Hazırlık Programı, çocukların anaokulundan kariyer odaklı üniversite giriş sınavlarına kadar sınavlara hazırlanmalarına yardımcı olabilir.

Detaylı bilgi için: keremaygunkoleji.com

Share: