Baran Atacan’dan Eşine Yepyeni Atıf!

12 April 2008’de evlenen Bulak Altuğ- Yağmur Atacan çifti, içtimai medyada sık sık gündeme geliyor.

Bulak Altuğ (47), içtimai medyayı etkili yerine kullanırken Yağmur Atacan (39) etraflı tıpkısı süre Instagram’dan ırak durmuştu.

SOSYAL MEDYAYA HIZLI BİR GİRİŞ YAPTI

Geçtiğimiz günlerde duraç bozan Atacan, sosyal medyaya çabuk aynı methal yaptı. arka arkaya paylaşımlarda mevcut adlı aktör, alelhusus 14 almanak eşi Bulak Altuğ ile yaptığı paylaşımlarla adından alay ettirdi.

“DİRENEMİYORUM BEN YAŞLANACAĞIM”

Sakat aktör Baran Atacan paylaşımında şunları söyledi:

“Seçkin yıl ‘Yıllara saha okuyor.’ Hangi yıllar len bu yıllar, daha çok direnemiyorum ego yaşlanacağım.”

YAĞMUR ATACAN KİMDİR?

Baran Atacan (d. 19 Mayıs 1983, Gaziantep), Türk oyuncu ve müzikçi.

Yugoslavya göçmeni bire bir ailenin çocuğu olan Yağmur Atacan, leşker olan babasının tayinleri nedeniyle Gaziantep’te dünyaya geldi. Annesi diş hekimidir. İlkokulu Eskişehir’de okudu. Ortaöğretim eğitimini Üsküdar Rum Lisesi’nde tamamladı.Baran Atacan, ortaöğretim yıllarında ve 2002 yılında Canbaz isimli oyunda oynadığı “Bebeto” karakteriyle piyes sahnesinde yer aldı. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümündeki eğitimini bıraktı. Okul hayatına sanatta ustalık eğitimi alarak bitmeme etmektedir.

Ayrıca saz yaşantısında arzulu davulcu namına 2001, 2002, 2003, 2004, 2005 yıllarında Arkhé ve Hi-Jack gruplarında bulundu. 2006 yılında TRT televizyonunda “Ego İstersem” adlı programın sunuculuğunu yaptı.

2007 yılının Ilkgüz ayında Pınar Altuğ ile nişanlandılar ve 12 Nisan 2008’dahi evlendiler. 27 Aile 2009 tarihinde eşi Kaynak Altuğ ile Akarsu adını verdikleri kızlarını kucaklarına aldılar. Ticaret hayatına atık ve havza satmaktadır.

PINAR ALTUĞ KİMDİR?

2 Ilkgüz 1974 tevellütlü olan Kaynak Altuğ, liseyi Saint Benoit Fransız Lisesi”nde bitirmiştir. 1994 senesinde ise Miss Turkey seçilmiştir. Kollar Duymasın isimli diziyle maruf ve Türk halkının sevdiği tıpkısı beşer haline mevrut Altuğ, mankenlik kariyerine henüz lise ikinci sınıftayken başlamıştır. 17 yaşındayken babasını kaybetmiştir.

Liseden çıkışlı olduktan sonra ise İstanbul’birlikte İşletme bölümünü okumuştur. 21 yaşındayken ise “Miss Turkey” isimli yarışmada birinci olmuş ve adını duyurmaya başlamıştır.

Türkiye güzeli seçildikten sonradan öğrenimini yarıda bırakan Pınar Altuğ’un takdimcilik kariyeri 1995 senesinde magazin programları sunmasıyla başlamıştır. Temel çıkışını ise 2002 senesinde yayınlanan “Çocuklar Duymasın” isimli dizide canlandırdığı Meltem karakteriyle yapmıştır.

Dizi Türkiye’bile izlenme rekorları kırmşıtır. 2005 senesine büyüklüğünde da yayınlanmaya devam etmiştir.

PINAR ALTUĞ’UN EŞİ KİM?

Meltem karakteriyle şöhreti yakalayan Kaynak Altuğ, balaban firmaların reklam yüzü birlikte olmuştur. 2008 senesinde Yağmur Atacan ile evlenen Altuğ’un yaptığı bu dünyaevi yaş farkı sebebiyle ince süre konuşulmuştu. Altuğ’un bu evlilikten Yağmur adında bire bir kızı bulunuyor.

Share: