Bala Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Racon Medical Point Gaziantep’te hizmete başladı

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Emine Sibel Caka, Medical Point Gaziantep Hastanesi’nde görev başı yaptı.

Hastaneden yapılan açıklamaya bakarak, Medical Point Gaziantep Hastanesi bölgede çocuklara müteveccih gerçekleştirmiş olduğu yavru sağlığı ve hastalıkları, çocuk taraf dip klinikleri, çocuk romatolojisi, yavru ürolojisi, çocuk gastroenterolojisi, bala endokrinolojisi, çocuk ve akil baliğ psikiyatrisi, çocuk alerji ve immünolojisi ile bölgede şifa dağıtmaya bitmeme ediyor. Bu bağlamda Yavru Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Emine Sibel Cila Medical Point Gaziantep Hastanesi’nde rahatsız kabulüne başladı.

Bala Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Emine Sibel Caka Kimdir?

Görk, 2008 yılında Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 2015’te Gaziantep Üniversitesi Tababet Fakültesi Yavru Sağlığı ve Hastalıkları Temel Haber Dalı’nda Eksperlik Eğitimini tamamlayan Lüks, 2015 ile 2022 yılları beyninde Gaziantep Yavru Hastanesi’nde Yavru Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı kendisine görev yaptı.

Görk, Türkiye Milli Pediatri Derneği üyesi bulunuyor. Afi’ın bağlam alanları ise, kansızlık hepatit, beyin ağrısı, besin allerjileri, astım, ateşin hastalıklar, çocukluk çağı döküntülü hastalıkları, boğmaca, bronşit, egzema, akut ürtiker, pnömoni, er yeni yetmelik havaleler (nöbetler), hacet inkontinansı, sidik yolu enfeksiyonları, art teneffüs yolu enfeksiyonları, nema gelişme geriliği, aşılar, iştahsızlık, gestalt kısalığı, yenidoğan bebekler sağlam çocuk izlemi yerine sıralanmaktadır.

Share: