Ati Partisi Umumi Sekreteri Torun, Malatya’da gazetecilerle buluştu Açıklaması

Ati Partisi Umumi Sekreteri Kani Torun, öğür adına seçimlere müteveccih çokça pahal ve pinti faaliyet yürüttüklerini belirtti.

Malatya’da bir restoranda matbuat mensuplarıyla tıpkısı araya gelen Torun, Türkiye’nin Haziran 2023’de seçimlere gideceğini anımsatarak buna yönelik çalışmaları cevvaliyet kesmeden sürdürdüklerini tabir etti.

Partinin umumi başkanı Ahmet Davutoğlu ile öğür yöneticilerinin Türkiye’nin gelişigüzel durumunda vatandaşlarla tıpkı araya geldiğine belen fail Torun, şöyle konuştu:

“Tümen yerine ülkenin gelişigüzel durumunda haddinden fazla dokunaklı, cimri iş yürütüyoruz. İktidarın, bu milletin üzerinden elini çekmesi amacıyla bildiğiniz kadar diğer partilerle bir altılı masa kurduk. Bu masada farklı geleneklerden mevrut haddinden fazla farklı geçmişi olan partiler ayrımsız araya geldi. Türkiye’nin bütün renkleri bu altılı masada var. Bu altılı masa aslında Türkiye’nin özetidir.”

Torun, tıpkı basın mensubunun seçme anketlerine ait sorusuna “Ego bu anketlerin gerçeği yansıttığı kanaatinde değilim.” yanıtını verdi.

Share: