Arabam.com Konyaspor-Atakaş Hatayspor maçının arkası sıra

Spor Mabat Süper Lig’in 6. haftasında Arabam.com Konyaspor’a 1-0 aşınmış olan Atakaş Hatayspor’un beceri sorumlusu Cevdet Barhana, golü yedikten sonraları bereketli tepke gösteremediklerini ve mağlup olduklarını söyledi.

Barhana, maçın arkası sıra düzenlenen matbuat toplantısında, pik değişik beklentilerle geldiklerini, alınan sonuçtan belde kalbi kırık olduklarını dile getirdi.

Güçlü bir kadro olan Konyaspor’un defans prensipleri ongun uyguladığını ve buna göre hazırlandıklarını belirten Göç, şöyle konuştu:

“Hazırlıklarımız tuttu. 40. dakikada net tıpkısı pozisyonumuz vardı. Atsak 1-0 önde devreye girecektik. Konyaspor’a alın hâlet seçmek olağan değil. Bunu değerlendirmeliydik. Bundan esbak maçları çokça yürekli ve rakibe tevakki etmek duyup ismine bakmadan oynadık. İkinci nısıf biraz geriye çekildik. Anlaşılan ayrımsız müddet arkadaşlara söylememize rağmen oyunu önde kabul ettiremedik. O arada golü yedik. Golü yedikten sonradan henüz fazla tepke göstermeliydik. Orada yarım yamalak kaldık. Değişikler yaptık. Konyaspor gol yemediği amacıyla 1-0 geriye düştüğünüz antlaşma çevrim edisyon oluyor. 88. dakikada bire bir manzara vardı. Genişlik azından VAR’a gidilmesi gerekiyordu. Hakem görmedi amma bildirme azından VAR var. Tıpkı bakmalıydı. Haddinden Fazla üzgünüz. Çabucak oynamak yetmiyor. Artık sonuçlandırmamız gerekiyor.”Share: