A. Denizlispor nöbet haritasını masaya yatırdı

A. Denizlispor Beceri Direktörü Mutlu Bakkal, madun bina hocalarıyla tıpkısı araya gelerek, artık izlenecek nöbet haritasıyla ilişik bilgi alışverişinde bulundu.

Haluk Ulusoy Tesislerinde gerçekleştirilen toplantıya Altaş Denizlispor Maharet Direktörü Mutlu Bakkal, Alt çatı Sorumlusu Ahmet Saika ve zir çatı takımlarında görev özne antrenörler katıldı. Ahbapça havasında geçen toplantıda madun bina antrenörleri ile tanışan Mesut Bakkal, zir çatı ve aç takımın benzeri elmanın iki yarısı üzere olduğunu söyledi.

“Koordineli adına çalışmamız hedefe ulaşmamızın temelini oluşturacak”

Futbolda oyuncu yetiştirmenin, bugünden yarına müstacelen sonuç alınacak bire bir nitelik olmadığını anlatım eden Mesut Bakkal, “Hepimiz zir yapılardan yetişerek bugünlere geldik. Bire Bir oyuncunun yetişmesi üzere makul ayrımsız himmet yöntemi, sabır ve antlaşma gerekiyor. İyi sporcular semirtmek için kendimizi dahi sonsuz yükseltmek zorundayız. Zir yapıların başarısı arzulu takıma, kulübün yönetimsel ve mali başarısına birlikte benzeri paralellikte yansıyor. Daima olarak kendinizi geliştirmenizi ve bu gelişiminize kapalı yerine dolgunca fert ve mebzul sporcu yetiştirmenizi kaynak ediyorum. Belirlenen plan ve izlence çerçevesinde ve koordineli yerine çalışmamız hedefe ulaşmamızın temelini oluşturacak” dedi.

Altaş Denizlispor Beceri Direktörü Ongun Bakkal, toplantıda antrenörlerin düşünüm ve fikirlerini üstelik dinledi. – DENİZLİ

Share: