5 yıl sonra mevrut itiraf cinayeti ortaya çıkardı

5 yıl sonradan gelen itiraf cinayeti ortaya çıkardı

Şüphelinin düz gösterdiği tarlada açılan çukurda çürümüş tıpkısı naaş bulundu

DENİZLİ – Denizli’nin Pamukkale ilçesinde 5 sene önceki arkadaşının öldürdüğü benzeri kişiyi, gelişigüzel tarlaya gömdüklerini itiraf fail şüphelinin gösterdiği noktada, aksiyon makinesiyle açılan çukurda çürümüş tıpkısı ceset bulundu.

Görüngü, Pamukkale ilçesine sadık Pınarkent Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre; polise anbean itirafta bulunan bire bir yaşama, arkadaşının 5 yıl önce tıpkısı kıya işlediğini ve öldürülmüş kişiyi arkadaşıyla alay malay boş tıpkısı tarlaya götürerek gömdüklerini iddia etti. Arkadaşının öldürdüğü kişiyi gömmesine müzaheret eden ve duyduğu vicdan azabına 5 sene dayanabilen şüphelinin vadi göstermesi üzerine, Pınarkent Mahallesi Kocadere mevkiindeki boş tarlada hisse senedi makinesi ile hafriyat çalışması başlatıldı.

Gün boyu bitmeme fail icraat sonucu tarlada açılan 2 metre derinliğinde ve kısaca 30 metre uzunluğundaki çukurda çürümüş bire bir naaş bulundu. Bire Bir erkeğe ait olduğu melhuz ceset parçaları, çukurdan görgüsüz benzeri faaliyet ile çıkarıldı. Tanınamayacak halde olan ve beyyine torbalarına yerleştirilen naaş parçaları, fenomen yerinde yapılan önceki incelemelerin peşi sıra kimlik tespitinin yapılabilmesi amacıyla adli tababet morguna kaldırıldı.

Cesedin kime ilgili olduğunun tespiti amacıyla gözaltına alınan şüphelilerin ifadeleri ve zayi müracaatları üzerinden mesai başlatıldı.Share: