5 sene önceki işlenen kıya, mevrut itirafla aydınlandı: İş makinesiyle açılan çukurda çürümüş ceset bulundu

Pamukkale ilçesine tutkun Pınarkent Mahallesi’nde polise giderek itirafta mevcut bire bir güç, arkadaşının 5 yıl geçmiş bir cinayet işlediğini ve öldürülmüş kişiyi arkadaşıyla gelişigüzel gereksiz ayrımsız tarlaya götürerek gömdüklerini sav etti.

CESET BULUNDU

Arkadaşının öldürdüğü kişiyi gömmesine müzaheret fail ve duyduğu vicdan azabına 5 yıl dayanabilen şüphelinin düzlük göstermesi üzerine, Pınarkent Mahallesi Kocadere mevkiindeki abes tarlada hisse senedi makinesi ile hafriyat çalışması başlatıldı. Gün boyu devam eden çalışmalar sonucu tarlada açılan 2 metre derinliğinde ve yaklaşık 30 metre uzunluğundaki çukurda çürümüş bire bir ceset bulundu.

KİMLİK TESPİTİ YAPILACAK

Bir erkeğe ilgilendiren olduğu melhuz naaş parçaları, çukurdan huysuz benzeri iş ile çıkarıldı. Tanınamayacak halde olan ve beyyine torbalarına yerleştirilen ceset parçaları, olay yerinde yapılan önce incelemelerin ardından etiket tespitinin yapılabilmesi için adli tıp morguna kaldırıldı.

Cesedin kime ilgilendiren olduğunun tespiti amacıyla gözaltına alınan şüphelilerin ifadeleri ve kaybolma müracaatları üzerinden iş başlatıldı.Share: